Amerikos psichologai vėl nustebino! Atkreipiu jūsų dėmesį į neįprastą testą, kuris akimirksniu pagerina psichoemocinę būseną. Kad sielai taptų lengva, kartais tereikia atitraukti save nuo skaudžių minčių ir įsiklausyti į savo širdį. Žvelgdami į šiuos paveikslėlius, galite gauti vertingų patarimų, kaip pagerinti savo nuotaiką šią žiemą. Sužinokite, kaip pasirūpinti savimi šiandien.

REKLAMA

Paveikslėliai – mįslės

Pažvelkite į paveikslėlį ir pasakykite, kaip kentauras turi dėvėti kelnes! Skamba keistai? Na, psichologai sako, kad šis testas gali parodyti, kas slypi pasąmonėje. Nedelskite ir ilgai negalvokite. Šiame teste svarbus nuoširdumas ir reakcijos greitis.

Taigi, jūs jau apsisprendėte! Padarykite savo pasirinkimą ir atidžiai perskaitykite Amerikos psichologų patarimus. Nauji metai – pokyčių metas. Dažnai mus apima nerimas, bet jį galima numalšinti. Kentauras čia jums padės suprasti, ką galite padaryti dėl savęs dar šią žiemą!

REKLAMA

Klasikinis būdas dėvėti kelnes

REKLAMA

Jei pasirinkote šį paveikslėlį, sveikiname! Labiausiai tikėtina, kad susidorosite su bet kokiu iššūkiu taip pat, kaip supermenas. Jūs esate stiprus ir drąsus žmogus. Visada dedate visas pastangas siekdami geriausio rezultato, nepasiduodate sunkumams. Melas jums yra svetimas, jūs jo nepriimate jokia forma.

Tačiau net ir tokiai stipriai asmenybei būna akimirkų, kai norisi savęs gailėtis. Amerikiečių psichologai pataria šiais metais daugiau ilsėtis. Geras poilsis su knyga rankoje, pasivaikščiojimas parke gryname ore, žaidimas su augintiniais įkraus resursų naujiems pasiekimams. Šiuolaikinis gyvenimas dažnai primena beprotiškas lenktynes ​​dėl sėkmės ir materialinės gerovės. Išmokite atsipalaiduoti. Atminkite: ilsėdamiesi nieko neprarasite. Jūs tik papildote jėgas, kad galėtumėte grįžti prie mėgstamos veiklos ir darbo.

REKLAMA

Uždaras variantas su prigludusiomis kelnėmis

Jūsų gyvenime buvo daug sunkių akimirkų. Savo viduje laikote neišlietų ašarų upes. Norite būti stiprus, bet žmonės nėra robotai. Ne visada pavyksta laimėti, dažnai nutinka taip, kad nuo mūsų mažai kas priklauso. Leisk sau verkti. Paleiskite praeitį, ko nebegalima pakeisti. Kartais tik blogi prisiminimai sulaiko žmogų nuo laimingo gyvenimo ir džiaugsmo. Viskas jūsų galvoje, nustokite save graužti.

REKLAMA

Jūsų „sėkmės receptas“ naujiems metams yra labai paprastas. Nelaikykite savyje negatyvo. Verkite, jei norite. Pasidalykite savo mintimis su artimaisiais. Bus tobula, jei su kuo nors pasikalbėsite. Jei neturite tokio pašnekovo, taip pat pinigų kelionėms pas psichologą, naudokite paprastą emocijų užrašymo ant popieriaus techniką. Tiesiog užsirašykite viską, dėl ko nerimaujate, visas mintis, kurios ateina į galvą. Tada sudeginkite tą popieriaus lapą. Nustebsite, kiek lengviau jūsų siela jausis jau kitą dieną! Jūsų gyvenimo jėga grįš pas jus.

Versija su kelnėmis pažemintu liemeniu

REKLAMA

Esate optimistas, už ką jus dievina draugai ir kolegos. Jūsų humoro jausmas yra tikras lobis. Sunku įsivaizduoti, kad net ir jums kartais būna dienų, kai norisi kaukti. Dažnai bloga nuotaika tokiam žmogui yra susijusi su jo paties baimėmis. Norėdami pagerinti savo gyvenimo kokybę, turite išmokti susidoroti su baime.

„Haryje Poteryje“ buvo scena, kai veikėjai prisiminė didžiausias savo baimes. Kai tik jie savo baimėje rado ką nors juokingo, tamsios mintys ir emocijos išsisklaidė be pėdsakų. Pabandykite su humoru galvoti apie tai, kas jus gąsdina. Baimė išsisklaidys, iš jos neliks nė pėdsako! Kartais atrodo, kad šiame pasaulyje mus išlaiko tik ironija ir humoras. Prisiminkite šią galingą juoko galią ir naudokite ją dažnai.

REKLAMA

Būdas dėvėti kelnes „atvira siela”

Esate taip įpratęs viskuo dalytis su kitais, kad dažnai neturite jėgų ir resursų pasirūpinti savimi. Dabar pasakykite sau: „Nežinau, kokie sunkūs bus šie metai, todėl šią žiemą labiau rūpinsiuosi savimi. Jei metai bus sunkūs, turėsiu jėgų susidoroti su bet kokiais išbandymais. Jei metai bus geri, turėsiu daug jėgų jais džiaugtis. Meilę dovanoju ne tik kitiems, bet pirmiausia – sau.“

REKLAMA

Šiais metais jūsų laimės raktas yra pagalbos prašymas. Kodėl taip sunku prašyti kitų pagalbos? Mums atrodo, kad tokiu būdu parodome savo silpnumą, pasirodome nepalankioje šviesoje. Nedvejodami kreipkitės pagalbos, kai jums jos reikia. Jūs taip neparodysite savo nepilnavertiškumo. Jūs parodysite kitiems, kad galvojate apie save, apie brangiausią dalyką, kurį turite pasaulyje.

Deja, būna situacijų, su kuriomis žmogus tiesiog negali susitvarkyti pats. Paprašykite artimųjų pagalbos atliekant namų ruošos darbus, prireikus paprašykite kolegų pagalbos. Verta pasitikėti pasauliu, kuris jums paruošė visa, kas geriausia.

REKLAMA

Tegul šiemet jūsų gyvenime įvyksta mažas stebuklas! Tikiuosi, kad jums patiko mūsų spalvingi paveikslėliai – galvosūkiai. Išmokite pastebėti malonias smulkmenas, kurios užpildo kiekvieną gyvenimo dieną. Jei išsikelsite tikslą žvelgti į pasaulį su meile, jūsų tikrovė negrįžtamai pasikeis į gerąją pusę. Linkiu sveikatos ir pozityvių minčių, mielas skaitytojau!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.