Testas: kuri moteris yra vaiko mama? Sužinokite šį tą apie save

Kaip matote paveikslėlyje, dvi moterys sėdi viena priešais kitą. Per vidurį, ant grindų, žaidžia berniukas. Galiausiai prieiname prie svarbiausio šio testo klausimo: kaip jums atrodo, kuri iš šių dviejų moterų yra vaiko mama? Teisingas atsakymas yra tik vienas, bet kad ir koks jis bebūtų, tai atskleis daug informacijos apie jūsų asmenybę.

REKLAMA

Jei pasirinkote moterį kairėje

REKLAMA

Tokį atsakymą pateikia apie 70 proc. žmonių. Bet šis atsakymas yra neteisingas. Gali būti, kad taip atsakėte dėl prastos nuotaikos, tad negalėjote detaliai išanalizuoti situacijos.

Vis tik šią moterį mama palaikėte ne be priežasties. Tai reiškia, kad esate kūrybiškai mąstantis žmogus. Ir toks buvote nuo pat vaikystės. Jūsų vaizduotė itin laki, net per daug. Jūsų galvoje akimirksniu gali kilti vaizdinys, kuris iki šiol nekilo niekieno kito galvoje. Ką ir besakyti: jūs – jaunasis Nikolas Tesla.

REKLAMA

Apie jus galima pasakyti, kad esate plačios vaizduotės ir turite pribloškiantį humoro jausmą. Be to, esate geraširdis ir empatiškas žmogus. Todėl jūsų patarimų kiti klauso, o pagalbą ir palaikymą vertina.

Esate tikras darboholikas, daug pasiekėte gyvenime, nors tokio tikslo ir neturėjote. Šeima jums – svarbiausias dalykas gyvenime ir ją arba jau turite, arba labai greit sukursite.

REKLAMA

Jei pasirinkote moterį dešinėje

Kai vaikai žaidžia, jie nesąmoningai siekia būti atsisukę į savo tėvus. Todėl pasirinkote teisingai. Tai reiškia, kad jūsų intelektas – aukštesnis nei vidutinis. Reikalas tame, kad jūsų kairysis smegenų pusrutulis labiau išvystytas nei dešinysis. Todėl galime spėti, kad darbe jūs pirmas randate teisingą išeitį sudėtingoje situacijoje.

REKLAMA

Būdamas racionalaus proto, galite būti puikus patarėjas. O kadangi esate ir labai bendraujantis žmogus, taip turtinate savo patirtį, todėl tampate nepakeičiamu sprendžiant problemas.

Jūs taip pat esate labai nuoširdus, lojalus ir sąžiningas žmogus. Be to, kai reikalai krypsta romantinių santykių link, pasiekiate tikslą lengvai. Kitiems neįmanoma atsilaikyti prieš jūsų lengvą bendravimą ir praktiškumą.

REKLAMA

mama

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].