Testas: ką turite padaryti, kad Fortūna jums nusišypsotų?

Kiekvienas norėtų pritraukti daugiau sėkmės ir pinigų į savo gyvenimą. Tačiau ne visada pavyksta prisišaukti Fortūną. Šis testas padės išsiaiškinti, ką turėtumėte padaryti, kad atkreiptumėte Fortūnos dėmesį. Tereikia pasirinkti vieną iš paveikslėlyje pateiktų sėkmės talismanų.

1 talismanas

Šis talismanas padeda bet kokias idėjas paversti realybe ir prisideda prie greito bei stabilaus savininko klestėjimo. Tokią figūrą pasistatykite namuose nugara į lauko duris. Prie jos padėkite monetų. Tai padės sumokėti skolas ir rasti tikslą, kuris garantuos jūsų gerovę.

2 talismanas

Varpas prišaukia harmoniją ir ramybę. Tam, kad jūsų asmeniniame gyvenime įvyktų malonūs pokyčiai, jaukioje buto vietoje pasidėkite mielą varpelį. Prie jo visada turėtų būti dvi lėkštės su ryžiais (žaliais) ir smilkalų gabalėliu. Keiskite kruopas kartą per savaitę ir tikėkitės palankumo iš viršaus.

3 talismanas

Šis talismanas yra susijęs su grįžimu. Kad išsaugotumėte materialinę gerovę, gavę pinigų ir grįžę namo, į savo rankinę įsidėkite rupūžės statulėlę. Netrukus gyvenimo įvykiai pasisuks jums palankia linkme, kurią lydės nemažos pajamos ir džiaugsmas.

4 talismanas

Tokia katė yra mylima Fortūnos augintinė. Su ja ateina turtas, draugystė, sėkmė. Kad džiaugtumėtės šiais dalykais, visada turėkite tokį talismaną savo rankinėje, kišenėje ar net neškitės į vonios kambarį vandens procedūrų metu. Pasistatykite jį ant stalo priešais save valgydami. Net miegant lai jis būna šalia ir pritraukia saldžius sapnus.

5 talismanas

Tai labai gražūs pinigėliai, kurie taip pat veikia kaip stiprus amuletas. Nešiokite juos nuolat, nenuimkite net naktį, pakabuko ar apyrankės pavidalu. Reguliarus sąlyčio su jais palaikymas yra būtina laimingo ir patogaus gyvenimo sąlyga.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected]lt.