Testas: išsirinkite akmenį ir sužinokite, ko trokšta jūsų siela

Yra daugybė testų, kuriais bandoma nustatyti, ko trokšta jūsų siela, tačiau šis testas pats geriausias. Atrinkome 6 magiškus brangakmenius, skleidžiančius įvairias kosmines energijas. Jums reikia išsirinkti vieną iš jų.

Manoma, kad kiekvienas akmuo sąveikauja su mūsų aura, gydo arba padeda prisitaikyti prie tam tikrų aplinkybių. Pažvelkite į šiuos akmenis, išsirinkite jums labiausiai patinkantį ir sužinokite, ko trokšta jūsų siela!

1. Rubinas

testas

Jei pasirinkote rubiną, jūsų gyvenimui trūksta aistros. Manote, kad yra kažkas, kas išsunkia jūsų energiją? Rubinas gali padėti atgauti pasitikėjimą savimi ir vėl jaustis stipriems!

Rubinas yra puikus akmuo, apsaugantis nuo piktųjų dvasių ir didinantis energijos lygį. Tai akmuo, galintis padėti susigrąžinti gerą seksualinį gyvenimą!

2. Agatas

Jei pasirinkote agatą, tikriausiai turėsite atnaujinti santykį su gamta ir su savimi. Šiuo metu jūs turite atgaivinti viltį savo gyvenime. Galbūt jūs abejojate savimi ir jums reikia kažko, kas primintų, kad esate nuostabus žmogus!

Agatas yra akmuo, gerai žinomas kaip padedantis žmonėms bendrauti su savo vidumi. Ar sunaikintas jūsų tikėjimas savimi? Jį galite atkurti dėvėdami agatą.

3. Turkis

testas

Jei pasirinkote turkį, tikriausiai apleidote save, leidote sau pasiduoti stresinėms situacijoms. Turkis yra puikus gydomasis akmuo, galintis sustiprinti ir atkurti aurą. Jį dėvėjo daugelio indėnų genčių gydytojai, kad sustiprintų savo gydomuosius gebėjimus.

4. Mėnulio akmuo

Mėnulio akmuo veikia kaip magiškas tiltas tarp mūsų ir mūsų emocijų. Mėnulio akmuo padeda kovoti su nemiga, nes jis įsiskverbia į mūsų širdies gelmes ir padidina savigarbą bei pasitikėjimą savimi.

5. Obsidianas

testas

Jei pasirinkote šį akmenį, tikriausiai dabar turite įžeminti savo energiją. Turite medituoti ir rasti būdą, kaip pagerinti savo gyvenimą.

6. Ametistas

Mes gyvename pasaulyje, kuriame įvairūs trikdantys dirgikliai kenkia mūsų pojūčiams ir magiškiems gebėjimams. Ametistas padeda išlikti blaiviems ir suvokti, kas mums iš tiesų svarbu. Jis taip pat padeda mūsų vaizduotei būti dar kūrybiškesnei.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].