Šiandien mūsų redaktoriai kviečia apsvarstyti vieną įdomią eismo situaciją. Sankryžoje, kaip matote, pavaizduotas tramvajus ir automobilis. Būtina išsiaiškinti, kas ir kokia tvarka turėtų važiuoti, nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Ar galite tai padaryti be jokios pagalbos?

REKLAMA

Tramvajus ir automobilis sankryžoje

Taigi, norint suprasti mūsų situaciją su tramvajumi ir automobiliu sankryžoje, reikia, kaip visada, visų pirma atidžiai apžiūrėti kelio ženklus ir ženklinimą. Tikriausiai galite pastebėti, kad pagrindiniame kelyje važiuoja žalios ir geltonos spalvos automobiliai bei raudonas tramvajus. Mėlynas tramvajus važiuoja šalutiniu keliu.

REKLAMA

Situacija gali atrodyti neįtikėtinai paini. Žinoma, nepatyrusiam vairuotojui taip ir bus. Tačiau iš anksto nebijokite. Svarbiausia neskubėti ir teisingai suprasti situaciją kelyje. Beje, ar jau galite atsakyti, kas kokia tvarka pravažiuos sankryžą? Tada nedvejodami pasidalinkite atsakymu komentaruose. Taip pat nepamirškite pasitikrinti savo atsakymo straipsnio apačioje.

REKLAMA

Kliūtis iš dešinės ir lygiareikšmės sankryžos

Verta paminėti, kad visos transporto priemonės po sankryžos ketina tęsti kelionę tiesiai. Kadangi mes neturime šviesoforo, tai, kokia tvarka transporto priemonės pravažiuoja, žinoma, priklauso nuo kelio ženklų. Turime du iš jų, „Pagrindinis kelias“ ir „Pagrindinio kelio kryptis“, tad galime padaryti paprastą išvadą.

eismo

REKLAMA

Pagal ženklus, žalios spalvos automobilio vairuotojas turi pranašumą prieš geltoną. Reikalas tas, kad pastariesiems galima taikyti dešinės rankos taisyklę. Priežastis gana paprasta. Matote, šiuo metu abu automobiliai važiuoja lygiareikšmiais keliais. Ir, kaip tikriausiai žinote, tokiose situacijose praleidžiate tuos, kurie yra jūsų dešinėje.

eismo

REKLAMA

Kalbant apie tramvajus, čia taip pat nėra nieko sudėtingo. Taigi, apie mėlyną tramvajų kol kas galime visiškai pamiršti. Jis važiuoja šalutiniu keliu. Todėl jis turės praleisti visus šiandienos testo kelio eismo dalyvius. Raudonasis tramvajus turi pranašumą prieš nebėgines transporto priemones, artėjančias prie jo lygiareiškiame kelyje.

eismo

REKLAMA

Taigi, važiavimo tvarka bus tokia. Pirmiausia pravažiuos raudonas tramvajus, paskui žalias automobilis, geltonas automobilis ir tik gale mėlynas tramvajus. Prisipažinkite, ar jums pavyko atsakyti į mūsų kelių eismo taisyklių testą? Tikimės, kad jums pavyko tai padaryti be klaidų.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.