Pasirinkite kortelę ir sužinokite, kas jūsų laukia ateinantį mėnesį

Pasitelkime stebuklingas korteles ir paspėliokime, kas mūsų laukia ateityje. Šios kortelės išpranašaus, koks bus ateinantis mėnuo. Galbūt iš išorės jos atrodo identiškai, tačiau viduje slepia skirtingas prognozes. Todėl paklausykite širdies ir pasirinkite 1, 2 arba 3 kortelę (skaičiuojant iš kairės į dešinę).

1 kortelė

Asmeninis gyvenimas kitą mėnesį nebus toks, kokio norėtumėte. Galbūt ateinantis mėnuo taps skausmingu santykių laikotarpiu, kai nuodysite vienas kitą abipusiais įžeidimais ir priekaištais.

Jus užvaldys baimės. Jei esate laisvas, jau dabar dėl to sunerimkite. Jei esate santykiuose, tada gali kilti baimė būti apleistam, prarasti mylimąjį. Galbūt labai jaudinsitės dėl savo veiksmų, jums bus gėda dėl savo elgesio.

Tačiau atminkite, kad visos jūsų baimės ir rūpesčiai gyvena tik jūsų galvoje. Pabandykite blaiviai ir objektyviai pažvelgti į situaciją, išanalizuoti, ar tai, kas vyksta jūsų asmeniniame gyvenime, iš tiesų yra taip rimta, kaip manote.

2 kortelė

Kitą mėnesį yra didžiulė tikimybė susituokti arba bent jau užmegzti santykius. Jei jau turite porą, išgyvensite augimo ir pasitikėjimo savimi laikotarpį. Į savo partnerį kreipsitės labai išmintingai, kad užmegztumėte tvirtus santykius.

Jei neturite poros, tikriausiai sutiksite žmogų, kuris padarys didelę įtaką jūsų pasaulėžiūrai. Jis gali tapti jūsų mokytoju. Jums bus labai svarbi jo nuomonė, greičiausiai jis bus vyresnis už jus amžiumi arba išmintingesnis dėl įvairesnės gyvenimo patirties.

3 kortelė

Ateinantį mėnesį jūs patirsite nuostabų laikotarpį, kai pildysis jūsų svajonės ir norai. Jei esate santykiuose, jie vystysis ypač palankiai. Jūs suprasite, kad jūsų sąjunga yra visavertė ir tenkina visus jūsų emocinius poreikius.

Jei neturite partnerio, bet tikrai trokštate malonaus susitikimo, labai tikėtina, kad tai ir įvyks. Tiems, kurie vis dar abejoja, ar jiems reikia santykių, ši kortelė rodo, kad puikiai jausitės ir be partnerio. Svarbiausia, kad jaustumėtės laimingas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].