Kaip galite lavinti savo intuiciją ir tapti budriais? Sunkūs įvykiai, nesibaigiantys per vieną dieną, gali šiek tiek prislopinti jūsų budrumą. Žmonės dažnai nesusimąsto apie smulkmenas, nors jos yra gana svarbios. Ne tik todėl, kad jos padeda prasiblaškyti, bet ir dėl to, kad jos lavina atmintį. Pateikiame lengvą testą, kuris gali būti naudingas jūsų apmąstymams.

REKLAMA

KAIP LAVINTI SAVO INTUICIJĄ?

REKLAMA

Žinoma, nereikėtų į tai žiūrėti 100% rimtai. Tačiau būtina įsiklausyti į savo nuojautą. Atlikdami šį testą pasirinkite vieną iš paveikslėlyje esančių siluetų. Stenkitės ilgai negalvoti. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite vieną iš variantų. Tą, kuris jums arčiau širdies.

REKLAMA

KAIP UGDYTI INTUICIJĄ: PAPRASTAS ASOCIACIJŲ TESTAS

Atidesnis žvilgsnis

REKLAMA

Tiems, kurie atidžiau pažvelgė į pirmąjį siluetą, metas susikrauti lagaminus ir keliauti atostogauti. Tai nebūtinai turi būti kelionė į užsienį ar ilgas poilsis prie jūros. Tikėtina, kad jūs labai ilgai buvote užsiėmęs svarbiais reikalais, o dabar jums būtinai reikia pertraukos sielai.

Neatsisakykite mažų malonumų. Norite paragauti kavos naujoje kavinėje? Puiki idėja! Pasivaikščioti parke su draugu? Jau seniai tam laikas. Paskubėkite ir ruoškitės tai padaryti kuo greičiau. Tokia poilsio pertraukėlė sutvarkys jūsų mintis ir suteiks jėgų imtis naujų darbų. Galbūt net suprasite, kad darbas yra svarbus, tačiau dar svarbiau yra šiek tiek pailsėti ir pasirūpinti savo sveikata.

REKLAMA

Panašus patarimas pateikiamas ir pasirinkus antrąjį siluetą. Tikriausiai nekantravote, kada galėsite atsidurti triukšmingos kompanijos viduryje ir kalbėti iš visos širdies. Bet tiesiog neturite laiko ar tinkamų draugų? O jei tai ženklas, kad reikia susirasti naują ir įdomų hobį? Tai neabejotinai būtų naudinga ne tik kūnui, bet ir sielai.

REKLAMA

Greitas pasirinkimas

REKLAMA

Trečiojo silueto entuziastams Visata pataria atsipalaiduoti ir leistis pasroviui. Galbūt dėl to, kad nuolat esate strese ir nerimaujate dėl smulkmenų. Leiskite gyvenimui lėtai nešti jus pirmyn, o jūs mėgaukitės paprastomis egzistencijos akimirkomis. Kada paskutinį kartą mėgavotės gražiu saulėlydžiu? Jei sunku tai prisiminti, turite kuo skubiau tai padaryti.

O gal jums patiko ketvirtasis siluetas? Atrodo, kad tuomet atėjo metas tvarkytis ne tik savo vidų, bet ir išorę. Elkitės itin atsakingai. Išmeskite arba atiduokite viską, kas jums nereikalinga. Paleiskite arba visiems laikams atsisveikinkite su žmonėmis, kurie jūsų nevertina. Patikėkite, tai bus sunku, bet bus teisingas sprendimas.

REKLAMA

Galbūt jūs užtikrintai žvelgiate į penktą siluetą? Panašu, kad šis drąsus jūsų žvilgsnis stovi ant naujų gyvenimo pasiekimų slenksčio. Nesijaudinkite, jums tikrai pavyks. Dėl savo prigimtinio užsispyrimo ir žavesio tikrai galėsite užkopti į pačią viršūnę. Mėgaukitės tuo, ką darote, nes tai iš tiesų didelis iššūkis. Tačiau, žinoma, nepamirškite ir atsipalaiduoti.

REKLAMA

Septintąjį siluetą pasirinkę žmonės, panašu, kad per daug galvoja apie savo praeitį. Nereikia prisiminti to, ko nebegalite pakeisti. Šiek tiek pailsėkime nuo slegiančių prisiminimų. Akivaizdu, kad būtent dėl jų padėtis negerėja. Susitvarkykite ir supraskite, kad savo žvilgsnį turėtumėte nukreipti tik į ateitį. Būtent tai dabar imkite kurti. Linkime jums kuo didžiausios sėkmės tokiame nelengvame kelyje.

Nuoširdžiai tikimės, kad šis nesudėtingas testas šiek tiek atitraukė jūsų smegenis nuo kasdieninių rūpesčių, nuobodžios rutinos, sunkaus darbo bei liūdnų minčių. Šiuo gražiu laikotarpiu geriausia pamiršti praeitį ir tikėti, kad ateityje viskas bus gerai. Ne paslaptis, kad kelias į sėkmę bet kuriame darbe yra sudėtingas, tačiau tikime, kad jums pavyks jį įveikti ir tikrai pasiekti savus tikslus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].