Panašu, kad pradėjome pamiršti posakį: „Jei nori, kad kažkas būtų padaryta gerai, daryk tai pats“. Vis labiau pasikliaujame visagaliu internetu ir įvairiomis programėlėmis. Dauguma žmonių paprasčiausiai nebenori pasikliauti savo žiniomis. Atrodo, kad suaugusieji baigia mokyklą, tačiau daugelis jų nemoka logiškai mąstyti. Deja, internetas negali išspręsti visų gyvenimo problemų. Kviečiame pasitikrinti, ar gebate išspręsti paprastus matematinius uždavinius. Pabandykite juos išspręsti patys ir pasidalinkite su draugais!

REKLAMA

Straipsnio pabaigoje rasite teisingus atsakymus, todėl galėsite pasitikrinti, ar uždavinius išsprendėte teisingai.

REKLAMA

1 uždavinys

3 + 4 (7 – 5) = ?

REKLAMA

2 uždavinys

REKLAMA

6 – 1 x 0 + 6: 6 =?

3 uždavinys

REKLAMA

3: 3 (3 x 3) x 3: 3 + 3 = ?

REKLAMA

Kaip jums sekėsi? Jei išspręsti šiuos uždavinius jums buvo paprasta, tuomet sveikiname: vis dar gebate logiškai mąstyti. Jei nepavyko gauti teisingų atsakymų, kviečiame pasitikrinti, kur įvėlėte klaidų.

REKLAMA

Atsakymai

1. Atsakymas yra 11. Vienintelis dalykas, kuris gali būti sunkus, yra veiksmų atlikimo tvarka. Jei ją prisimenate, sunkumų neturėjo kilti. Iš pradžių atliekame skaičiavimus skliausteliuose, tada dauginame, o galiausiai atliekame sudėties veiksmą.

REKLAMA

2. Jei viską padarėte teisingai, gavote rezultatą 7. Šiame uždavinyje skliaustų nėra, bet vis tiek svarbu laikytis tam tikros veiksmų tvarkos. Daugybos, dalybos ir kitos operacijos atliekamos eilės tvarka.

REKLAMA

3. Šiame uždavinyje lengva susipainioti, tačiau ne viskas yra taip sudėtinga, kaip galėjo pasirodyti. Teisingas atsakymas yra 12.

REKLAMA

3 x 3 = 9;

3:3 = 1;

REKLAMA

1 x 9 = 9;

9 x 3 = 27;

REKLAMA

27: 3 = 9;

9 + 3 = 12.

REKLAMA

Štai ir viskas: žinių patikrinimas baigtas. Pasidalinkite savo rezultatais komentaruose.

Nepamirškite pasidalinti šiuo įrašu su draugais!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].