Greitas grietinės desertas be želatinos

Iš savo patirties įsitikinau, kad ko nors saldaus galima norėti bet kuriuo paros metu! Šis noras ateina netikėtai ir neskuba mūsų palikti, kol jo nepatenkiname. Galbūt tai yra organizmo poreikis kokių nors mikroelementų, o galbūt tai yra tiesiog mūsų pačių užgaida. Tokiomis akimirkomis visada ruošiu greitą grietinės desertą.

REKLAMA

Ne visada įmanoma namuose turėti brangaus šokolado plytelę ar pyrago gabalėlį. Ir ne kiekviena namų šeimininkė nori ilgai stovėti prie dujinės viryklės. O gamindamos šį skanų desertą sugaišite lygiai 5 minutes. Nereikės sukti galvos dėl tešlos ar ką nors kepti. Iš esmės viskas, ką jums reikia padaryti, tai sumaišyti visus ingredientus. Ir viskas! Galima šį desertą pasidaryti per reklaminę pauzę žiūrėdami filmą.

Kaip greitai pasigaminti skanų desertą be želatinos?

Atkreipkite dėmesį, kad grietinės deserto recepte net nėra želatinos! Norėdami sutirštinti skanėstą, naudokite sausą pudingą – jo dabar galite įsigyti kiekvienoje parduotuvėje. Galite pasirinkti produktą su tam tikru skoniu, kad desertas būtų dar įdomesnis.

REKLAMA

Ingredientai:

  • Grietinė 200 g;
  • Kondensuotas pienas 395 g;
  • Grietinėlė 200 g;
  • Sausas pudingas 40 g;
  • Šokolado esencija skoniui.

Gaminimo eiga:

Sumaišykite grietinę, kondensuotą pieną ir grietinėlę maišytuvu. Ingredientus plakite 2 minutes.

REKLAMA

Supilkite sausą pudingą ir plakite dar 2 minutes.

REKLAMA

Įlašinkite šokolado skonio esenciją, išmaišykite desertą ir sudėkite į porcijomis padalintas formas. Jei turite, galite naudoti šokoladinius pabarstukus.

grietinės

REKLAMA

Norėdami paruošti šį nekepamą grietinės desertą, vietoj šokolado esencijos galite naudoti vaisių ar uogų gabalėlius. Nenustebkite, kai jūsų šeima paprašys paruošti šį skanėstą kiekvieną dieną! Beje, sudėjus desertą į mielus dubenėlius, jį galima patiekti ir ant šventinio stalo. Skanaus!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].