Išsiaiškinkite, kuris vyras jums puikiai tinka pagal horoskopą. Taigi, žvaigždės sako…

REKLAMA

1. Moteris Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avino ženklo atstovė turi karštą temperamentą ir vyrišką charakterį. Ji kupina energijos ir žino, kaip įveikti sunkumus. Ji yra labai ryžtinga ir atspari.

REKLAMA

SUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vėžys: moteris Avinas savo entuziazmu ir aktyvumu sugeba sužavėti nedrąsius Vėžius. Šio ženklo atstovą neabejotinai patrauks jos nenuspėjamas ir kartais ekscentriškas charakteris.

Žuvys: jautrus Žuvų ženklo atstovas kaip niekas kitas sugeba suprasti Avino ženklo moters jausmus ir apsupti ją dėmesiu bei rūpesčiu.

REKLAMA

NESUDERINAMI ŽENKLAI

Vyras Dvyniai: Iš pradžių juos gali vienyti nevaldoma aistra, tačiau perdėtas Dvynių jautrumas atstums racionalią Avino ženklo atstovę.

REKLAMA

Vyras Liūtas: Laisvę mylinti Avino ženklo atstovė netoleruos Liūto noro ją pažaboti. Konfliktai kovoje dėl lyderystės yra tiesiog neišvengiami.

2. Moteris Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

REKLAMA

Jaučio ženklo atstovė turi gerą skonį, mėgsta prabangą ir moka sukurti jaukią aplinką. Ji yra labai atsidavusi partnerė. Ja tikrai galima pasikliauti ir patikėti jai bet kokią paslaptį.

SUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Jautis: Jis gali tapti jos „sielos draugu“. Du Jaučiai, be jokios abejonės, puikiai dera. Jie abu vertina stabilumą ir turi panašius gyvenimo tikslus.

Vyras Vėžys: Šio ženklo vyras atitinka visus Jaučio ženklo atstovės reikalavimus. Emocinis abiejų ženklų panašumas užtikrina darnią sąjungą.

REKLAMA

NESUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Liūtas: Jaučio ženklo atstovei  Liūtas atrodys per daug reiklus ir emociškai nestabilus. Maža to, praktiškas Jaučio ženklo atstovės gyvenimo būdas Liūtui gali atrodyti pernelyg nuobodus.

Vyras Šaulys: Ši pora turi mažai ką bendro. Jaučio ženklo atstovė yra labai praktiška moteris, todėl jai bus sunku susitaikyti su dažnomis Šaulio gyvenimo permainomis.

REKLAMA

3. Moteris Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

Moteris, gimusi po Dvynių ženklu, yra romantiška ir jaudinanti. Ji nuoširdžiai tiki meile ir moka džiaugtis gyvenimu. Ji lengvai susidraugauja su kitais žmonėmis  ir turi daug talentų.

REKLAMA

SUDERINAMI ŽENKLAI

Vyras Vėžys: Abu ženklai, visada ieškantys tikros meilės, galės puikiai suprasti vienas kitą.

REKLAMA

Vyras Svarstyklės: Tai – labai darni pora. Jie niekada nenuobodžias vienas kito draugijoje, be to, puikiai derės ir lovoje.

NESUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Skorpionas: Šio ženklo atstovas nuolat bandys sukontroliuoti nerūpestingą Dvynių ženklo moters prigimtį, todėl konfliktai yra tiesiog neišvengiami.

Vyras Mergelė: Šio ženklo atstovas gali pykdyti Dvynių ženklo moterį savo ramumu.

REKLAMA

4. Moteris Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Šio ženklo atstovė yra ambicinga, bet kartu ir maloni. Vėžio ženklo atstovės išrinktasis gali būti tik tas, su kuriuo ji turi bendrų interesų. Ji išsiskiria emocionalumu ir puikiu humoro jausmu.

REKLAMA

SUDERINAMI ŽENKLAI

Vyras Svarstyklės: Svarstyklių ženklo atstovas yra santūrus ir pasitikintis savimi. Tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime jam svarbiausia išlaikyti pusiausvyrą. Vėžio ženklo atstovė tikrai įvertins šias savybes, o Svarstyklių ženklo atstovas pasistengs sukurti saugumo jausmą.

REKLAMA

Vyras Jautis: nuoširdus ir racionalus Jautis taps puikiu Vėžio ženklo atstovės partneriu.

NESUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

horoskopas

Vyras Skorpionas: Abipusis pavydas yra svarbiausia šios poros nesuderinamumo priežastis.

REKLAMA

Vyras Mergelė: Nesugebėjimas išreikšti net stipriausių jausmų lemia greitą santykių atšalimą.

5. Moteris Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

REKLAMA

Po Liūto ženklu gimusi moteris turi didelį ego ir mėgsta būti dėmesio centre. Ji išsiskiria stipriu charakteriu ir užsispyrimu.

SUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Dvyniai: Jį traukia Liūto ženklo atstovės tvirtumas, o ji dėkinga Dvyniams už sugebėjimą suprasti jos užsispyrimą.

Vyras Skorpionas: Tai – nuostabi stiprių, išdidžių ir galingų žmonių sąjunga. Nepaisant dažnų kivirčų, jie abu yra ištikimi ir lieka kartu visą gyvenimą.

REKLAMA

NESUDERINAMI ŽENKLAI

Vyras Vandenis: Nepaisant to, kad Vandenis yra pasirengęs visiškai atsiduoti savo partnerei, ambicinga Liūtė teikia pirmenybę tokiam partneriui, kuris  būtų jai lygus.

REKLAMA

Ožiaragis: Laisvę mylintis Ožiaragis mieliau išliks laisvas, nei paklus Liūtės nustatytai tvarkai.

6. Moteris Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

REKLAMA

Mergelės ženklo moteris daug galvoja ir mėgsta leisti laiką viena su savo mintimis tyloje. Ji lengvai įsižeidžia, tačiau sumaniai slepia savo jausmus. Vyras, galintis atskleisti jos sudėtingą asmenybę, galės laimėti jos širdį.

SUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Svarstyklės: ryžtingam ir jautriam vyrui, gimusiam po Svarstyklių ženklu, nebus sunku patraukti šios moters dėmesį.

REKLAMA

Vyras Ožiaragis: Šis vyras taip pat gali ištirpdyti Mergelės širdį.  Ožiaragio ženklo atstovo visiškai negąsdins Mergelės nepasitikėjimas, todėl jis kantriai lauks, kol ji jam atsivers.

NESUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Vėžys: dviejų labai jautrių ženklų sąjunga pasmerkta abipusiams priekaištams ir pasipiktinimams.

Vyras Žuvys: Žuvų ir Mergelės tyla tarp jų sukurs nesusipratimų sieną.

REKLAMA

7. Moteris Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklių ženklo atstovės puikiai žino, ko nori iš gyvenimo, ir visada atkakliai siekia savo tikslo. Šio ženklo atstovės yra racionalios ir praktiškos. Jos visada siekia geriausio.

REKLAMA

SUDERINAMI ŽENKLAI

Vyras Šaulys: Tai – labai darni sąjunga. Šaulys sugeba atskleisti Svarstyklių ženklo atstovės talentus, o ji karts nuo karto nuleidžia Šaulį ant žemės.

REKLAMA

Liūtas: Abu ženklai yra labai atsidavę partneriai. Svarstyklių ženklo atstovė yra viena iš nedaugelio, galinčių pažaboti Liūto ego. Šio ženklo atstovas, kuriam labai svarbu visur ir visada laimėti, mielai priims tokį iššūkį.

NESUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Ožiaragis: Jos nuomone, Ožiaragis yra narciziškas diktatorius, todėl laisvę mylinti Svarstyklių ženklo atstovė nuo jo greitai pabėgs.

Vyras Žuvys: Svarstyklių ženklo atstovė neatsižvelgs į emocingo Žuvų vyro jausmus. Jis laikys ją bejausme ir atšiauria.

REKLAMA

8. Moteris Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionė yra labai ambicinga asmenybė. Aistringa, pavydi ir jautri Skorpiono ženklo atstovė būsimam partneriui kelia labai didelius reikalavimus. Ji yra viena iš nedaugelio moterų, pasirengusių atvirai reikšti savo seksualines fantazijas.

REKLAMA

SUDERINAMI ŽENKLAI

Vyras Ožiaragis: Svajingą ir drąsią Skorpiono ženklo atstovę traukia šaltas Ožiaragio protas ir kantrybė. Šių ženklų seksualinis suderinamumas nekelia nė menkiausių abejonių.

REKLAMA

Vyras Liūtas: Tai – dviejų aistringų Zodiako ženklų sąjunga. Liūtą traukia seksualinė Skorpiono ženklo atstovės laisvė. Jis sugebės patraukti jos dėmesį savo atsidavimu ir ryžtu.

NESUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Skorpionas: Dviejų Skorpionų sąjunga yra labai pavojingas derinys. Nepaisant neįtikėtino suderinamumo lovoje, santykiai abiems taps nepakeliami.

REKLAMA

Vyras Dvyniai: Pasak Skorpionės, Dvynių ženklo atstovas yra nuobodus ir pernelyg romantiškas.

9. Moteris Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

REKLAMA

Šaulio ženklo atstovės yra labai drąsios, ieškančios nuotykių ir naujų potyrių. Jos visada klausosi savo širdies balso ir nesileidžia į kompromisus. Šaulio ženklo atstovė renkasi tokį partnerį, kuris gali pasidalinti su ja noru suprasti visą pasaulį.

SUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Avinas: Abiejų ženklų atstovai yra labai impulsyvūs, dievina pokyčius, stengiasi eksperimentuoti, reformuoti savo gyvenimą.

Vyras Vandenis:  Šio ženklo atstovas gali nuspalvinti Šaulio ženklo moters seksualinį gyvenimą ryškiomis spalvomis. Juos gali vienyti bendri interesai.

REKLAMA

NESUDERINAMI ŽENKLAI

Vyras Jautis: Stabilumo ir namų komforto siekiantis Jautis niekada nesugebės suprasti Šaulio ženklo atstovės noro eksperimentuoti.

REKLAMA

Vyras Mergelė: Toks vyras mėgsta tvarką ir yra įpratęs gyventi pagal grafiką. Jam bus sunku neatsilikti nuo Šaulio ženklo moters, kuri neatsigręždama siekia judėti į priekį.

10. Moteris Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

REKLAMA

Ožiaragio ženklo atstovė yra labai ambicinga ir darbšti. Kantrybė ir šaltas protas leidžia jai beveik visada pasiekti savo tikslą.

SUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Žuvys: Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad emocingas Žuvų ženklo atstovas nėra pats tinkamiausias Ožiaragės pasirinkimas. Žuvų ženklo vyras yra nepataisomas svajotojas ir romantikas, kuris visada skrajoja padebesiais. Pragmatišką Ožiaragio ženklo atstovę šios savybės labai traukia.

Vyras Mergelė: Mergelė ir Ožiaragis yra pora, kurią vienija panašus temperamentas. Juos sieja santūrumas reiškiant emocijas, atkaklumas ir atsiribojimas nuo pasaulio. Nors tokiuose santykiuose aistros bus nedaug, tačiau tai tikrai netrukdys džiaugtis darnia sąjunga.

REKLAMA

NESUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Liūtas: Liūtui nuolat reikia dėmesio, o Ožiaragio ženklo atstovė yra nuolat užsiėmusi kitais dalykais. Šio ženklo atstovės rimtumą Liūtas gali palaikyti šaltumu.

Vyras Avinas: Tai – labai sudėtinga sąjunga. Ožiaragio ženklo atstovė Aviną vertina kaip nerūpestingą ir nepatikimą partnerį.

REKLAMA

11. Moteris Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenio ženklo atstovė yra kūrybinga asmenybė, kuri visada atvira naujoms žinioms. Ji nemėgsta apsiriboti vyraujančiomis taisyklėmis. Nepaisant to, kad Vandenio ženklo atstovė  atrodo labai atvira, iš tikrųjų ji nelinkusi dalytis savo jausmais. Ji vertina asmeninės erdvės laisvę ir to paties tikisi iš savo partnerio.

REKLAMA

SUDERINAMI ŽENKLAI

Vyras Svarstyklės: Jie puikiai supranta vienas kitą. Abiejų ženklų atstovus ši sąjunga labai džiugina. Svarstyklių ženklo atstovas tikrai įvertins Vandenio ženklo moters kūrybiškumą ir entuziazmą.

REKLAMA

Vyras Dvyniai: abiejų ženklų atstovai turi daug žavesio ir būdami kartu nelieka nepastebėti. Jie abu yra labai išradingi, todėl lovoje jiems tikrai neteks nuobodžiauti. Gyvas Dvynių ženklo vyro protas sugeba sužavėti intelektualią ir nepriklausomą Vandenio ženklo atstovę.

NESUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Skorpionas: Pavydaus Skorpiono bandymai suvaldyti laisvę mylinčią Vandenio ženklo atstovę bus nesėkmingi.

Vyras Žuvys: Šiam vyrui reikia nuolatinio dėmesio ir visi jo bandymai suartėti su Vandenio ženklo moterimi bus traktuojami kaip pasikėsinimas į jos asmeninę laisvę.

REKLAMA

12. Moteris Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Tai – pats jautriausias ir emocingiausias Zodiako ženklas. Šio ženklo atstovės yra labai meniškos asmenybės, kurioms būdinga puikiai išvystyta intuicija. Svajingos Žuvys gana dažnai nepasitiki savo jėgomis.

REKLAMA

SUDERINAMI ŽENKLAI

Vyras Vėžys: Švelnus ir rūpestingas Vėžys puikiai tinka Žuvų ženklo moterims. Šių ženklų atstovai pasižymi panašiu temperamentu, todėl nesunkiai randa bendrą kalbą. Jų sąjunga yra paremta didele meile.

REKLAMA

Vyras Ožiaragis: Žuvų romantika ir moteriškumas traukia Ožiaragio ženklo atstovus kaip magnetas. Žuvims imponuoja Ožiaragio ženklo atstovų išmintis ir rūpestinga prigimtis.

NESUDERINAMI ŽENKLAI

REKLAMA

Vyras Dvyniai: Tokia sąjunga kupina prieštaravimų.  Įsimylėję Dvyniai stengiasi išvengti nereikalingų įsipareigojimų, todėl Žuvų ženklo atstovei gali stigti partnerio dėmesio.

Vyras Svarstyklės: Jautrios Žuvys nebus pasirengusios Svarstyklių  ženklo atstovo tiesmukiškumui. Įpratusi vengti triukšmingų kompanijų, Žuvų ženklo atstovė negalės susitaikyti su Svarstyklių noru nuolat būti viešumoje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].