testas

Pasąmonė yra tarsi duomenų bazė, kurioje yra saugoma visa informacija apie mus. Visi žmonės yra unikalūs: tokį patį kvapą ar tokį pat prisilietimą jaučiame ne taip pat kaip kiti žmonės, ir tai galioja visoms patirtims, su kuriomis mums tenka susidurti. Net ir matant tą patį paveiksliuką, į akis pirmiausia gali kristi skirtingos detalės, taigi, klausiame jūsų: ką pirmiausia pastebėjote šiame paveiksliuke? Atsakymas parodys, koks jūs esate iš tikrųjų.

Jei pirmiausia pamatėte zebrą…

Esate linksma ir charizmatiška asmenybė, kuriai svarbu būti šalia kitų žmonių. Likę vieni jaučiatės nesaugūs, ir manote, kad tik būdami kartu galite atlikti didelius darbus. Pasižymite puikiais bendravimo sugebėjimais, nesunkiai randate kalbą su nepažįstamais žmonėmis. Tiesiog negalite pakęsti monotonijos, todėl jums svarbu nuolatos išbandyti naujus dalykus.

Jei pirmiausia pamatėte liūtą…

Esate išdidus žmogus, turintis ypatingai stiprų ego. Pasižymite stipriu ryžtu ir drąsa, jums visiškai nesvarbu, ar esate vienas, ar tarp kitų žmonų. Turite polinkį dominuoti, todėl pasistengę galite tapti puikiais lyderiais. Nors jums tikrai nestinga entuziazmo ir motyvacijos, tačiau dirbti komandoje jums ne visada yra paprasta. Jums patinka iššūkiai, nes būtent jie padeda pasijusti nugalėtojais.

Jei tuo pat metu pamatėte ir zebrą, ir liūtą…

Esate puikus vadovas. Jums puikiai sekasi planuoti užduotis ir jas paskirstyti kitiems. Galbūt nustebsite, tačiau tik 5 procentai žmonių šiame paveiksliuke tuo pat metu pamato ir liūtą, ir zebrą, ir tai daug ką pasako apie jūsų asmenybę.

Jei pirmiausia pamatėte ant zebro tupintį paukštį…

Jūs esate perfekcionistas, todėl visuomet pastebite net ir menkiausias detales. Jums patinka, kai viskas yra savo vietose, ir manote, kad visuomet verta siekti tobulybės. Manote, kad jei negalite kažko padaryti tobulai, geriausia apskritai nesiimti jokių veiksmų.

Rugpjūčio 7–26 dienomis 6 zodiako ženklai nutrauks ryšius su praeitimi

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].