Kačių rojus: parduodamas kačių mylėtojo namas. Jame rasite visko, ko trokšta katės!

Arizonos valstijoje parduodamas labai neįprastas namas. Dviejų aukštų namo vidaus interjeras tikrai nustebins visus, net ir pačius didžiausius kačių mylėtojus. Viduje visi namo paviršiai padengti kačių nuotraukomis. Visur, kur tik pažvelgsite, pamatysite įvairių dydžių ir veislių katinus. Visos sienos ir lubos yra padengtos kačių plakatais, ant grindų yra kilimai su kačių atvaizdais, visur pilna šių gyvūnėlių paveikslų ir net sietynas – katės formos. 230 kv. m. namas tiesiogine to žodžio prasme pilnas kačių iliustracijų ir dekoracijų.

katinas

Šis nuostabus namas parduodamas už apvalią 240 tūkstančių dolerių sumą. Namo savininkas įsitikinęs, kad vidaus interjerą labai vertins murkiančių padarėlių mylėtojai.

katės

Nežinoma, kiek kačių anksčiau gyveno šiame pastate, tačiau, sprendžiant iš didelio draskyklių skaičiaus (maždaug 30) ir daug indų gyvūnams, jų čia gyveno tikrai daug.

Panašu, kad pirkėjas dovanų gaus visą kačių atributiką.

katės

Įdomu, ar yra žmonių, kurie norėtų įsikurti šiame ekscentriškame name. Atrodo, kad tokiame būste turėtų būti kiek nejauku net ir patiems didžiausiems kačių gerbėjams. Vargu, ar jie sutiktų gyventi šiame name…

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].