Vyras liko nakvoti pas gražią moterį, tačiau ryte, pamatęs ją be makiažo, pabėgo

Paprastos merginos Sofijos iš Anglijos gyvenimas pasikeitė sunkiais paauglystės metais. Ji bijodavo žiūrėti į veidrodį, nes ten matydavo savo vis blogėjančią veido odą… Galiausiai, tai sukėlė problemų ir tolimesniame gyvenime. Pavyzdžiui, vienas vyras, praleidęs naktį su šia mergina pabėgo, išvydęs ryte ją be makiažo

Merginos kelionė pas gydytojus baigėsi liūdnai, jai buvo diagnozuota psoriazė. Nuo to laiko ji patyrė daugybę išbandymų, dažnai ji nesulaikydavo ašarų…

Vaikai gali būti labai žiaurūs vienas kito atžvilgiu, tad Sofijai teko išgyventi tikrai skaudžių dalykų. Buvo dienų, kai ji nenorėjo niekur išeiti iš namų, mokykla jai buvo tikras pragaras…

vyras

Niekas nenorėjo su ja suartėti, mergina visą laiką leisdavo viena. Kai mokykloje susitardavo po pamokų susitiksi su kokiu nors vaikinu, Sofija pabėgdavo namo – tai buvo vienintelis jos prieglobstis. Jos ir taip nelaimingą gyvenimą dar papildė skausmingi pojūčiai veide ir nepakeliamas niežėjimas.

Baigusi mokyklą mergina net negalvojo tęsti mokslų ir įsidarbino degalinėje. Siekdama išvengti šalto, nedraugiško aplinkinių žvilgsnio, ji įprato slėpti ligos pėdsakus po storu makiažo sluoksniu. Taip ji jausdavosi labiau savimi pasitikinti.

vyras

Vieną dieną, kai mergina dirbo, ji krito vienam vyrui į akį. Buvo akivaizdu, kad trappi raudonplaukė jam iš karto patiko. Jie šnekučiavosi ir galiausiai apsikeitė telefono numeriais.

Po kelių romantiškų pasimatymų mėnulio šviesoje, vyras ir Sofija nusprendė, kad laikas praleisti naktį kartu jaunuolio bute. Pirmiausia jiedu nuėjo į kiną ir po to grįžo pas vaikiną į namus.

Tik po to, kai jaunuolis užmigo, Sofija kruopščiai nusivalė visą įspūdingą makiažo sluoksnį. Ji nemanė, kad tokį nuoširdų gerbėją išgąsdins jos išvaizda.

Tačiau paaiškėjo, kad vyrui merginos išvaizda labai rūpėjo. Išvydęs, kaip iš tikrųjų atrodo Sofijos veido oda, jis negalėjo nuslėpti nusivylimo. Jis neaiškiai merginai sumurmėjo: „Aš tau paskambinsiu“ ir pats išėjo iš savo namų. Sofijai neliko nieko kito, tik kaip grįžti namo, Mergina vaikino daugiau niekada nematė.

vyras

Atrodo, kad po tokio įvykio merginą turėjo apimti depresija, bet taip neatsitiko. Ji nusprendė priimti save tokią, kokia yra. Sofija mokosi save pamilti.

Taip, liga akivaizdžiai jos nepuošia, tačiau Sofija negali visą gyvenimą vengti žmonių ir nuo visų pasislėpti po makiažu.

Sofija sukūrė savo puslapį socialiniuose tinkluose, kur drąsiai publikuoja savo natūralias nuotraukas. Ji gavo visiškai nepažįstamų žmonių palaikymą, kuris suteikia jai daugiau pasitikėjimo savimi.

Dabar mergina net eina pasivaikščioti be makiažo. Ji netiki, kad dėl ligos visi žmonės jos atsisakys. Sofija įsitikinusi, kad galiau sutiks žmogų, kuris pamils ją visa širdimi.

vyras

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].