Ne visi žino, kad pirštų ilgis daug ką pasako apie jų savininką. Ypatingą dėmesį skirkite mažajam pirštui.

Įsižiūrėkite į savo mažojo pirštelio ilgį ir sužinokite šį tą įdomaus! Kurį paveikslėlį atitinka jūsų pirštas?

1 tipas

Jūs negalite atsiverti žmogui, jei jo nepažįstate. Išoriškai atrodo, kad esate atviras ir paprastas žmogus, bet nuoširdžiai dirbate tik su artimais žmonėmis.

Jūs esate pažeidžiamas, bet dažnai vaizduojate abejingą, kad neleistumėte kitiems dar labiau jus sužeisti.

Jūs esate linkęs reguliariai lieti apmaudą, todėl, kad išvengtumėte blogos nuotaikos, aktyviau dalyvaukite visuomeniniame gyvenime.

2 tipas

Jūs esate gana suvaržytas ir jums nėra lengva žengti pirmojo žingsnio. Jūs labai prisirišate prie žmonių ir dažnai paminate save kitų labui.

Kartais jūs linkęs užsispirti. Jūs gaunate įvairios patirties, todėl leiskite sau atsipalaiduoti ir pasikrauti jėgos gamtoje.

3 tipas

Jums nepatinka pokyčiai ir jūs esate gana uždaras. Tuo pačiu metu pasižymite gerumu ir užuojauta kitiems. Jūs esate linkęs karščiuotis, nors greitai užgęstate ir apgailestaujate dėl savo protrūkio.

Atkreipkite dėmesį į savo virškinimą – jūsų tipo žmonėms rekomenduojama laikytis subalansuotos mitybos ir vandens gėrimo režimo.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].