Jei norite užmegzti laimingus santykius, nustokite daryti šiuos 6 dalykus

Apie laimingus santykius svajoja daugelis. Negalima žaisti žaidimų su kito žmogaus širdimi, nes taip pat galime nukentėti ir patys! Turite nustoti daryti šiuos, žemiau išvardintus dalykus. Tai bus raktas į sėkmingus ir ilgalaikius santykius.

santykius

1. Nustokite galvoti, kad tai truks neilgai.

Pradėti santykius, iš anksto laikant juos beviltiškais, reiškia iš anksto nuteisti juos nelaimingai pabaigai.

Bet koks nedidelis konfliktas, kuris nutiks jūsų poroje, bus laikomas jūsų baimės įrodymu: „Matote? Aš žinojau tai. Mes neturime ateities“.

Jei tikite, kad jūsų santykiai nepajėgs išlaikyti laiko išbandymų, tada nuolat nesąmoningai išprovokuosite konfliktus, kad įsitikintumėte, jog esate teisus.

Kiekvieną partnerį provokuosite savo elgesiu, kol galiausiai jis pabėgs, o jūs galėsite šūktelėti: „Aš žinojau, kad paliksi mane“.

Jei tai yra apie jus, tada mūsų patarimas neužmegzti santykių tol, kol nebūsite tikri dėl savo pasirinkimo.

2. Nustokite žaisti žaidimus.

santykius

Esate piktas. Arba liūdnas. Arba jūs jaučiate skausmą. Jūsų partneris klausia: „Kas nutiko?“ O jūs atsakote: „Nieko“. Arba įvardinate kokią nors visiškai kitokią priežastį. Kvaili, vaikiški, santykius užmušantys žaidimai.

Žmonės tyli, bet prisimena neigiamus dalykus, kuriuos jiems teko patirti dėl savo partnerio. Po to jie keršija, praranda prieraišumą ir net nustoja ieškoti išeities iš šios situacijos.

Kas vietoj to? Kalbėkite! Paaiškinkite. Klausykite. Raskite bendrą sprendimą. Pašalinkite skausmą ir pyktį iš santykių, nes jie yra vieni iš manipuliavimo, reagavimo ir pavojingiausių emocijų. Todėl neturėtumėte jais pasikliauti, jei norite bendrauti su savo partneriu kaip suaugę.

3. Nustokite galvoti, kad užtenka vien tik meilės.

Santykiai, išgyvenami gerais ir blogais laikais, yra kuriami ne tik dėl meilės, taip pat svarbus yra ir rūpestis.

Meilė yra atrakcija. Priedas. Tačiau emocinis artumas teikia džiaugsmo. Pasitikėjimas savimi. Pagarba. Ir pasitenkinimas. Puiku, jei galite pažvelgti į savo partnerį ir pasakyti, kad esate vienas kitam brangūs ir artimi. Kad norite būti su juo. Kad bet kada galite kalbėti bet kuria tema.

Jei esate geriausi draugai, tuomet turite svarbiausią santykių pagrindą.

4. Nustokite pavydėti.

santykius

Jei iš tikrųjų žmogumi negalima pasitikėti, kodėl tada jūs su juo kuriate santykius? Ir jei jis patikimas, bet jūs turite problemų dėl išdavysčių ankstesniuose santykiuose? Turite pagalvoti, kodėl naikinate kito žmogaus savivertę dėl savo praeities.

Ir jei atsidūrėte santykiuose, kuriuose asmuo jums nepagrįstai pavydi, tada susirinkite savo daiktus ir greitai išeikite. Pavydas nėra meilės ženklas. Tai sudėtingas ir žeminantis jausmas. Ilgalaikiai, stiprūs santykiai visų pirma grindžiami pasitikėjimu.

5. Nesitaikykite su mažiau, jeigu norite daugiau.

Darni sąjunga remiasi vienoda jėgų pusiausvyra. Tai reiškia, kad kiekvienas asmuo santykiams suteikia savų pranašumų.

Jei sutinkate žmogų, kuris nesugeba net priartėti prie jūsų galvoje suformuoto įvaizdžio, esate nusivylęs. Tokie santykiai truks neilgai, nes nepatiks jums ar jūsų partneriui.

Sėkmingos poros gyvena laimingai kartu, nes abu partneriai gerbia vienas kitą, vertina savo stipriąsias puses ir priima silpnybes.

6. Nustokite sėdėti ir liūdėti laukdami, kol sutiksite idealų partnerį.

santykius

Rūpinkitės savo gyvenimu. Nustokite laukti. Kalbėkitės su draugais. Realizuokite save profesinėje veikloje. Keliaukite. Eikite sportuoti. Būkite laimingas. Asmuo, kurio ieškote, aiškiai nenori, kad su juo būtų nepatenkintas, kankinamas, vienišas ar beviltiškas žmogus.

Kuo daugiau jūs save realizuosite ir pasirūpinsite savimi, tuo daugiau žmonių norės su jumis kurti kokybiškus santykius. Mylėkite save. Likite savimi.

Laikas atsisakyti neigiamo elgesio, dėl kurio jus traukia nesąžiningi santykiai. Pradėkite pritraukti žmones, kurie jus mylės, nes esate gražūs savo vidumi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].