Jūs nuvilkote pagalvę ir ant jos liko bjaurių geltonų dėmių? Išplovėte – ir nieko! Dėmės liko! Tai dažna problema, kurios paprastai nepavyksta išspręsti skalbiant įprastais skalbimo milteliais. Tačiau yra speciali gudrybė geltonoms dėmėms nuo pagalvės pašalinti. Ji paprasta ir palyginti pigi. Jums reikės tik vienos priemonės, kurią greičiausiai jau turite savo virtuvėje.

REKLAMA

Trik na usunięcie żółtych plam z poduszki zawsze działa. Fot. Getty Images

Pagalves reikėtų skalbti bent du kartus per metus. Tačiau pasitaiko, kad net ir laikantis šios taisyklės ant jų atsiranda geltonų dėmių, kurias įprastu skalbimu iš audinio sunku pašalinti. Nepadeda net kai kurios populiarios buitinės priemonės. Štai paprasta gudrybė, kaip pašalinti geltonas dėmes nuo pagalvės.

REKLAMA

Iš kur atsiranda geltonos dėmės ant pagalvių?

Geltonų dėmių ant pagalvių priežastis – žmogaus prakaitas. Kuo daugiau prakaituojate, tuo daugiau dėmių atsiranda ant pagalvės. Daug dėmių ant pagalvių taip pat gali atsirasti, jei turite problemų dėl riebios galvos odos arba einate miegoti šlapiais ar drėgnais plaukais. Geltonų dėmių taip pat gali atsirasti, jei naktį miegate su makiažu arba naudojate riebią kosmetiką.

REKLAMA

Trik na usunięcie żółtych plam wymaga użycia kostki do zmywarki. Fot. Genialne.pl

Kokia tai gudrybė, padedanti pašalinti dėmes nuo pagalvės?

REKLAMA

Kai kurie žmonės geltonas dėmes iš pagalvių bando pašalinti naudodami valgomąją sodą arba actą. Bet kuris iš šių produktų naudojamas daugelyje buitinių skalbimo ir valymo priemonių. Deja, esant giliai įsiskverbusioms dėmėms ant pagalvių, šie populiarūs, preparatai paprastai nepadeda. Tenka griebtis kito, netradicinio būdo. Yra paprasta gudrybė, kaip pašalinti geltonas dėmes iš pagalvės. Jums reikės tik vienos priemonės, kurią tikriausiai jau turite namuose ir kasdien naudojate visai kitiems tikslams nei skalbimui. Kalbame apie indaplovės tabletę!

Trik z tabletką do zmywarki jest bardzo popularny. Fot. Getty Images

REKLAMA

Kaip su indaplovės tablete pašalinti geltonas dėmes iš pagalvės?

Naudoti indaplovės tabletę geltonoms dėmėms pašalinti labai paprasta! Viskas, ką jums reikės padaryti, tai įdėti tabletę į skalbimo mašinos būgną kartu su pagalve. Jums nebereikės dėti miltelių ar kito ploviklio. Nustatykite skalbimo mašinoje įprastą skalbimo ciklą, kurį naudojate skalbdami patalynę. Šio metodo šalininkai tikina, kad nėra geresnio būdo atsikratyti negražių dėmių pagalvėse. Triukas su indaplovės tabletėmis taip pat yra palyginti pigus ir labai saugus. Kai kurie žmonės šiuo gudriu būdu skalbia visą savo baltą patalynę ir yra labai patenkinti rezultatais.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.