Kaip išsirinkti drabužių spalvą visoms progoms?

Kiekvieną dieną kelyje sutinkame naujų kliūčių ir sunkumų. Daugelis iš mūsų turi sėkmės talismanus, tačiau retas žmogus žino, kad norint pasiekti tikslų, galima naudoti tinkamus vienos ar kitos spalvos drabužius. Sužinokite, kaip išsirinkti drabužių spalvą tam tikrai progai.

REKLAMA

Drabužiai protiniam darbui

Mėlyni drabužiai geriausiai tinka protiniam darbui. Mėlynas atspalvis leidžia blaiviai mąstyti, taip pat maksimaliai greitai priimti labai svarbius sprendimus. Mėlyni drabužiai pagreitina naujų idėjų formavimąsi.

REKLAMA

Violetinis atspalvis taip pat labai teigiamas. Jis suaktyvina šeštąjį jausmą, kuris gali nurodyti teisingą kelią kūrybiniame darbe. Arba padėti priimti svarbų sprendimą. Juoda spalva tinka tiems, kurie priversti dirbti ne pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Jei dažnai kas nors blaško jūsų dėmesį, vilkėdami juodus drabužius galėsite daug ilgiau išlikti susikaupę.

Drabužiai fiziniam darbui

Fiziniam darbui labai tinka visi žali atspalviai, taip pat turkis. Tokie drabužiai bus labai naudingi žmonėms, kurie daug dirba rankomis, dažnai stovi ant kojų. Žalia spalva suteikia jėgų ir padeda greičiau atsigauti po sunkios darbo dienos.

REKLAMA

Drabužiai, skirti atsipalaiduoti ir valdyti stresą

Mėlynas atspalvis yra geriausias pagalbininkas tiems, kurie nuolat patiria stresą. Ši spalva kaip kempinė sugeria viską, kas bloga. Tinka visiems, kurie darbo dienos metu daug bendrauja su nemaloniais žmonėmis, patiria problemų ir rūpesčių.

Jei ilsitės nuo sunkios darbo savaitės ar norite atsipalaiduoti po sunkios dienos, tuomet taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į mėlynus drabužius. Su jais jūsų protas daug greičiau atsikratys visko, kas nereikalinga.

REKLAMA

Kūrybiškumo didinimas

Visi kūrybingi žmonės turėtų atkreipti dėmesį į oranžinę spalvą. Būtent šis atspalvis jums bus pats tinkamiausias, jei nuolatos ieškote naujų idėjų, grojate, rašote, piešiate ir pan. Nemanykite, kad oranžinė spalva yra tik tokių žmonių asistentas. Tai gali būti puikus pagalbininkas ir tiems, kurie užsiima kita veikla. Tiesiog ši spalva padės lengviau ieškoti nestandartinių idėjų kūrimo ir problemų sprendimo būdų.

REKLAMA

Bendravimas ir pažintys

Jei dažnai bendraujate su žmonėmis ir norite pritraukti naujų pažinčių, dėvėkite baltus drabužius. Balta spalva formuoja su jumis bendraujančių žmonių pasitikėjimą. Tai labai gera spalva pirmajam romantiško pobūdžio susitikimui, taip pat pasimatymams. Jei esate bendraujantis žmogus, vilkėdamas baltą būsite dar charizmatiškesnis. Jei nelabai mėgstate bendrauti, neignoruokite baltų drabužių, nes jie padės greitai pasiekti kompromisą su kolegomis ir klientais darbe.

Depresija

Jei jūsų galvoje sukasi daug neigiamų minčių, geltonos spalvos drabužiai padės jas išvaryti. Stenkitės nešioti ją tomis akimirkomis, kai liūdesys užpildo jūsų širdį ir mintis. Nebūtina dėvėti daug geltonos spalvos. Užtenka kelių ryškių akcentų, kad nuotaika pakiltų.

REKLAMA

drabužių

Jei norite būti dėmesio centre

Raudoni drabužiai jums padės tai padaryti. Pagrindinė raudonos spalvos funkcija – didinti motyvaciją ir įgyti pasitikėjimo savimi. Žmonės, kurių akyse yra aistra, gyvenimo tikslai ir pasitikėjimas savimi, yra labai patrauklūs. Raudoni drabužiai padeda būti labiau matomiems ir protiškai stipresniems svarbiuose susitikimuose ir pokalbiuose. Tai nugalėtojų drabužiai, tačiau raudonas atspalvis turi minusą – gali išprovokuoti agresiją. Štai kodėl jūsų įvaizdyje jos neturėtų būti per daug.

REKLAMA

Meilė ir romantika

Rožinė spalva asocijuojasi su romantika. Būtent šio atspalvio drabužius turėtumėte dėvėti pasimatymams. Vyrai, kurie nori kažkaip pasiekti sėkmę meilės srityje, rožinę spalvą gali pakeisti balta. Tai bus naudinga tiems, kurie su rožine spalva jaučiasi nepatogiai. Vyrai negali naudoti šio atspalvio galios dideliais kiekiais. Užteks vieno nedidelio akcento.

Neutraliausia spalva iš visų yra pilka. Ji gali būti naudojama kaip pagrindas kuriant bet kokį vaizdą. Bet kokioje situacijoje ji nesukels jums kliūčių, tačiau ir jūs neturėtumėte tikėtis iš jos pagalbos.

drabužių

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].