7 paprastos taisyklės, kaip nepasiduoti sunkumams

Kiekvieno žmogaus gyvenime iškyla sunkumų. Kad ir kaip dažnai jie jus užkluptų – turite būti jiems pasiruošę. Šis straipsnis padės jums sužinoti, ką daryti užklupus sunkumams.

REKLAMA

Atminkite, kad „kiekviena naktis baigiasi aušra“

Jei jūsų gyvenimas šiuo metu blogas, neliūdėkite. Kad ir kaip sunku būtų, jam ateis galas. Anksčiau ar vėliau ateis laikas, kai atsikėlę ryte suprasite, kad visi blogi dalykai liko už nugaros. Visada atminkite, kad tokia diena ateis. Gal tai bus rytoj ar po savaitės, bet ši diena ateis. Stenkitės būti optimistai, tada bet kokios problemos šiuo atveju bus įveiktos daug lengviau.

REKLAMA

Neperdėkite

Žmonės linkę perdėti savo problemas ne tik bendraudami su kitais, bet ir apskritai.  Daugelis žmonių mėgsta kentėti ir sakyti sau: „Aš esu beviltiškoje situacijoje“. Daugeliui žmonių netgi patinka aukos vaidmuo, tačiau tai – pralaimėjimo kelias. Kuo anksčiau tai suprasite, tuo geresnis bus jūsų gyvenimas. Atminkite, kad ne visas gyvenimo problemas galima pavadinti blogomis. Vieniems nuolaidų trūkumas parduotuvėje – apokalipsė, o kitiems sunki liga – tik dar vienas nedidelis sunkumas. Kuo lengviau išspręsite smulkias bėdas, tuo bus mažiau problemų.

Darykite gerus darbus

Kai esame dugne, negalime pabloginti dalykų, elgdamiesi gudriai, neteisingai, blogai. Daugelis žmonių, atsidūrusių sunkiose gyvenimo situacijose, taip nusivilia, kad pradeda elgtis taip, lyg tik blogis ir savanaudiškumas galėtų išlipti iš neramumų liūno. Jei elgsitės blogai kitų atžvilgiu, tik pabloginsite savo karmą. Žinoma, dėl to problemų tik daugės. Visata nustos jums padėti, todėl juodas ruožas truks daug ilgiau. Gerumas yra tikrasis kelias į laimę tokiomis akimirkomis. Nenuostabu, kad žmonės sako: „Jei norite padėti sau, pirmiausia padėkite kitam“.

REKLAMA

Žmonės, sunkumams

Imkitės veiksmų, nesitikėkite stebuklo

Daugelis sunkiais laikotarpiais neturi pakankamai jėgų atsikelti ir tęsti savo kelią. Užtat tokie žmonės ir toliau guli ant žemės, nugalėti vien dėl to, kad turi daug problemų. Geriau to nedaryti. Pasistenkite bent kiek pabandyti pagerinti savo situaciją: rinkite informaciją, planuokite dalykus, įvertinkite žalą ir pan. Jūs neturite daug laiko ašaroms. Jei norite greitai įveikti sunkumus, negalite tikėtis stebuklo, nes tikimybė, kad tai įvyks, yra gana maža.

REKLAMA

Prašykite pagalbos

Jei problemos per didelės, nebijokite prašyti pagalbos. Jūsų arogancija ar drovumas gali jums pakenkti. Kartais galite paprašyti ko nors paramos. Svarbiausia, kad viskas būtų daroma iš tyros širdies. Žmonės nėra tokie blogi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Beviltiškoje situacijoje galite tikėtis supratimo. Tame nėra nieko gėdingo.

Pasirūpinkite savo sveikata

Jei jaučiate, kad problemos artėja, jokiu būdu nesikreipkite pagalbos į cigaretes, stiprius gėrimus ir kitus „dopingus“. Tai pražūtinga kūnui ir sielai. Taip, trumpą laiką efektas gali atrodyti malonus, bet taip nėra. Sunkiais laikotarpiais jokiu būdu neturėtumėte atsisakyti sporto. Vaikščiokite, bėgiokite, plaukiokite, eikite į sporto salę. Tai labai svarbu.

REKLAMA

Atleiskite sau, Visatai ir kitiems žmonėms

Dažnai juodas ruožas prasideda dėl mūsų pačių klaidų, o ne atsitiktinai. Tokiu atveju jūs negalite sau priekaištauti. Turite veikti, o ne barti save ar kitus žmones, kurie gali būti kalti dėl jūsų problemų. Galų gale, mes visada esame dėl kažko kalti. Jei viskas rodo absoliutų problemų atsitiktinumą, tada nereikia priekaištauti likimui. Jei barsite Visatą, tai gali tik pabloginti situaciją, nes Visata visada stengiasi mums padėti. Gali būti, kad sunkumai yra mažas žingsnis atgal prieš greitą šuolį į priekį.

sunkumams

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].