Keturi patys įžūliausi Zodiako ženklai

Kurie Zodiako ženklai visada manys, kad yra geresni už kitus? Jie į mus žiūri iš aukšto, kartais niekinamai, kartais gailestingai. Ar jums pažįstamas toks jausmas? Kaip manote, kurie ženklai taip elgiasi?

REKLAMA

Vandenis

vandenis

Greičiausiai tarp jų bus Vandenis. Šis ženklas visada kupinas energijos, traukia žmones, aplink jį daug įvykių ir galimybių. Todėl dažnai paprastos žmogiškos problemos Vandeniui atrodo mažos ir nesuprantamos. Dažniausiai jis galvoja taip: „Kam nerimauti, jei problemą galima išspręsti per porą minučių?“.

Avinas

Taip pat vargu ar šiame sąraše apsieisime be Avino. Juk jis įsitikinęs, kad turi išskirtinai teisingą nuomonę – apie viską, kas vyksta aplinkui. Yra dvi nuomonės – Avino nuomonė ir klaidinga. Jis visada žiūri į kitus iš aukšto. Avino arogancija, deja, greitai prasiveržia į gyvenimo realybę: jis apkaltins kitus kvailumu ir mąstymo siaurumu.

Mergelė

Mergelės atstovai taip pat bus šiame sąraše. Jie yra įsitikinę savo intelektualiniu pranašumu prieš kitus ir demonstruoja šį pasitikėjimą kiekviena proga. Jei šie žmonės geros nuotaikos – tai jie su nuolaidžia šypsena aiškins bendras tiesas kitiems. Jei jie bus blogos nuotakos – teks kęsti jų pyktį ir tokias frazes: „Kaip tu gali nežinoti tokių paprastų dalykų?“. Deja, Mergelės atstovai atsisako pripažinti, kad jais dažnai kiti tiesiog naudojasi.

Dvyniai

Dvyniai taip pat mėgsta demonstruoti savo išskirtinumą. Dažnai jiems atrodo, kad visas pasaulis nepasiekia jo spindesio. Tai matyti iš jų santykių su viršininkais: Dvyniai yra tikri, kad yra geresni ir protingesni už visus aplinkinius. Būna, kad toks pasitikėjimas savimi veda į staigius atleidimus ir santykių nutrūkimą. Tačiau, skirtingai nei kiti ženklai, Dvyniai sugeba sustoti, pagalvoti ir suprasti, kad klysta, taip pat greitai ištaisyti situaciją. Jei jis to nori, žinoma.

REKLAMA

dvyniai, savaitės horoskopas, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].