Jau seniai matėme, kad žmonės yra nepaprastai kūrybingi, kalbant apie gyvenamąsias vietas: viskas yra įmanoma, o konteineriai, palapinės, garažai ir seni sunkvežimiai jau ir anksčiau buvo naudojami kaip gyvenamieji namai. Bet kažkur riba turi būti, tiesa? Ir galbūt, reikėtų nustatyti tą ribą su kilnojamais lauko tualetais… ar ne?

Susipažinkite su „TK Devine“ – žmogumi, kuris kilnojamąjį biotualetą pavertė namais!

„TK Devine“ stebėjo visus benamius Kalifornijos gatvėse ir jis nusprendė ką nors padaryti, kad pabandytų išspręsti šią problemą.

„Žmonėms, kuriems sunku, kurie gyvena gatvėse ir bando susikurti sau geresnį gyvenimą, reikia kažko tvirto, reikia, kad gerai išsimiegotų“, – „TK Devine“ pasakojo „Inside Edition“.

Vieną dieną jis pastebėjo kilnojamą biotualetą ir jam kilo įkvėpimas – toks tualetas tikriausiai taip pat galėtų suteikti prieglobstį tiems, kurie neturi stogo virš galvos?

„Žmonės sako, kad aš esu išprotėjęs… ir tai tikriausiai iš dalies tiesa“, – tęsia jis „Inside Edition“ leidiniui.

Taip, gali atrodyti, kad ten yra labai mažai vietos, bet iš tikrųjų vieta yra erdvesnė, nei galėtumėte pagalvoti!

Naudojant neįgaliesiems skirtą lauko tualetą, yra pakankamai vietos patenkinti daugumą poreikių.

Yra vieta lovai – vienam vyrui išsitiesti.

Maistą galite gaminti su nešiojama kaitlente.

Maistui yra net nedidelis šaldytuvas!

Taip pat yra daug vietos drabužiams ir kitiems daiktams.

Ir yra daugybė sumaniai sugalvotų daiktų saugojimo vietų, kad būtų kuo daugiau vietos.

Juk visai jauku?

Nuostabu, kiek daug darbo „TK Devine“ įdėjo į šį projektą, kad padėtų žmonėms, kuriems jo tikrai reikia. Gyvenimas gatvėse yra sunkus, o saugumo jausmo nėra, kai net neturi stogo virš galvos. Tai yra realybė, kurią pats „TK Devine“ puikiai žino.

„Aš pats buvau benamis ir ketverius metus gyvenau, neturėdamas namų“, – pasakojo  jis „Inside Edition“.

Peržiūrėkite jo padarytą kilnojamojo tualeto namų apžvalgą žemiau esančiame vaizdo įraše ir pasidalinkite šiuo straipsniu su savo draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].