Sakykite apie gėlių vazonus ką norite, tačiau jie nėra ypač atsparūs smūgiams. Savaime suprantama, kad kai jūs tvarkotės ir kai juos statote ant akmeninių laiptų arba trinktelite šiek tiek per stipriai į žemę, visas vazonas kartais gali įtrūkti, arba netgi skilti pusiau.

REKLAMA

Taip atsitiko ir mūsų herojai, kai jos vazonas subyrėjo į tūkstančiu gabaliukų. Tada ši kūrybinga moteris sugalvojo savo sudaužytus vazonus panaudoti ir sukurti kažką gražaus, o ne tik juos išmesti!

Stebėkite žemiau esančiose nuotraukose šias neįtikėtinas paprastų gėlių vazonų transformacijas. Tai neįtikėtinai spalvinga! Be abejo, tai galite išbandyti pasidaryti ir jūs patys. Viskas, ko jums reikės, tai suskilęs arba sudužęs vazonas, dirvožemis ir pasirinkti augalai, dekoratyviniai akmenys ar statulėlės. Ir tada vazoną vėl bus galima naudoti! Taip pat tai bus ir labai dekoratyvu!

REKLAMA
 1. Maža sodyba

 1. Gražūs laiptai

REKLAMA
 1. Dar daugiau laiptų

 1. Gražus mažas tiltelis

REKLAMA
 1. Atrodo taip spalvingai ir gražiai!

 1. Jie tiesiog visiškai išdykę!

REKLAMA
 1. Maži nameliai, kurie gražiai įkomponuoti į vazonus!

 1. Medžio kamienas su durimis atrodo kaip nedidelis namukas!

REKLAMA
 1. Tai atrodo kaip gražus mažas miniatiūrinis sodas! Su statula ir visomis dekoracijomis!

 1. Šampano kamščiai gali būti panaudoti iš ties daug kur, o čia kaip mažos kėdės!

REKLAMA
 1. Oho! Čia tikras rojaus kampelis!

 1. Tai nepaprastai šaunu!

Kalbame apie tikrą kūrybiškumą! Kuris variantas jūsų mėgstamiausias? Man visi patinka ir tikrai galiu įsivaizduoti, kad pabandysiu kažką panašaus pasigaminti kitą kartą, kai mano namuose suduš vazonas. Tai taip gražu!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].