Brantley Ashlee ir jos vyras sendaikčių turguje rado senas kopėčias ir nusipirko jas už 6 eurus. Neįtikėtina, kaip jie vėliau jas transformavo!

REKLAMA

Jie nusprendė perdaryti kopėčias į tinkamą baldą svetainėje, ir už nedidelę sumą jiems pavyko sukurti labai unikalią lentyną!

Jie pradėjo restauracijos darbus įsitikinę, kad kopėčios yra visiškai tiesios. Tam tikrose vietose pridėjo papildomus mažus medienos pagaliukus. Tada jie pradėjo pjaustyti papildomai reikalingas tinkamo ilgio lentynas.

Čia jau galima įsivaizduoti, kaip tai atrodys galutiniame projekte!

REKLAMA

Kitas žingsnis buvo kopėčių nudažymas pilka spalva. Jie išbandė, kaip reikės uždėti kai kurias dekoracijas ir įsitikino, kad kopėčios yra pakankamai tvirtos, kad viską išlaikytų.

Tada jie nudažė lentynas, kad jos įgautų senovinį vintažinį stilių. Netrukus pora baigė tvarkyti naują svetainės baldą!

REKLAMA

Nuostabu matyti, kiek daug galima padaryti iš tokių nebenaudojamų daiktų, kuriuos kiti laiko šiukšlėmis! Tokį pat baldą tikrai norėčiau turėti savo svetainėje! Ar jums taip pat tai atrodo žavu?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].