2009 m. benamis Maiklas Grėjus (Michael Gray) iš savo sūnėno už 1 500 dolerių nusipirko apleistą namą ir kartu su mylimąja Cynthia nedelsdamas persikėlė į jį, kad galėtų atlikti remontą.

REKLAMA

Maiklas tapo benamiu dėl darbo trūkumo: baigęs universitetą jis negalėjo rasti tinkamo darbo gimtajame mieste ir turėjo nuolat kraustytis iš vienos valstijos į kitą ieškodamas pragyvenimo šaltinio.

REKLAMA

Pritrūkus pinigų, vyras buvo priverstas grįžti į gimtąjį miestą. Tačiau dėl skolų bankas atėmė jo namus ir Maiklas atsidūrė gatvėje, kur sutiko tokią pat benamę kaip ir jis – Cynthia.

REKLAMA

Tačiau namo įsigijimo istorija prasidėjo, kai 2009 m. Maiklas buvo partrenktas automobilio. Vairuotojas sumokėjo vyrui 1500 JAV dolerių, kad išspręstų ginčą, o šis už tuos pinigus nusprendė iš sūnėno nusipirkti namą.

2009 m. Maiklas įsigijo namą iš savo sūnėno Silvestro už 1 500 JAV dolerių!

REKLAMA

Labai svarbi detalė yra ta, kad namas nebuvo Silvestro nuosavybė. Tai reiškia, kad sūnėnas nenorėjo pasipelnyti iš savo giminaičio.

REKLAMA

Silvestras yra nekilnojamojo turto agentas, jis perka įvairius namus ir juos perparduoda.

Maiklas persikraustė į naująjį namą iškart po to, kai jį nusipirko, nors jis ir buvo prastos būklės.

REKLAMA

Nuo sienų luposi dažai, elektros instaliacija buvo nutrūkusi, o vandentiekis visiškai užsikimšęs ir vamzdžiai surūdiję.

„Daugelyje Detroito rajonų, jei bent 15 minučių niekas nebūna namuose, kas nors gali įsilaužti į tokį namą“, – žurnalistams pasakojo vyras, aiškindamas, kodėl iš karto persikėlė į namą.

REKLAMA

Namuose knibždėte knibždėjo vorų, žiurkių ir blakių, o vandentiekis buvo visiškai sugedęs. Maiklas ir Cynthia miegojo ant pripučiamo čiužinio ir remontavo vieną kambarį po kito.

REKLAMA

„Mano žmona kartu su manimi ėmėsi visų darbų, o aš nuo pat pradžių buvau pasiryžęs atstatyti namą, kuriuo ji didžiuotųsi“, – tęsė Maiklas.

REKLAMA

Sunkiausia buvo pakeisti medines stogo ir namo pagrindo sijas. Be to, Maiklas nežinojo, kaip atlikti visus remonto darbus, todėl kreipėsi į draugus, kad šie jam padėtų atlikti sudėtingus darbus.

REKLAMA

Draugai taip pat padėjo suremontuoti stogą. Tačiau lengviausia jam buvo kloti plyteles.

2012 m. prasidėjo paskutinis renovacijos darbų etapas. Pirmiausia virtuvė įgavo galutinę išvaizdą, tai buvo sukurta pagal Cynthios pageidavimus.

REKLAMA

Namuose taip pat yra svetainė, kurioje galima priimti draugus.

Benamis vyras nusipirko apleistą namą ir 10 metų jį remontavo. Pažiūrėkite, kaip jo namas atrodo dabar!

REKLAMA

Šiuo metu baigtas tik vienas vonios kambarys.

REKLAMA

Namas turėjo 4 miegamuosius, tačiau pora nusprendė atnaujinti tik 3, o paskutiniame įrengti drabužinę.

Iš viso renovacija truko beveik 10 metų, į ją buvo investuota 70 000 JAV dolerių.

REKLAMA

Kai kam gali nepatikti kambarių dizainas, tačiau šie žmonės juos sukūrė nuo nulio. Jei jums niekada nereikėjo rūpintis išplanavimu, statyba ar remontu, tai Maiklas ir Cynthia suremontavo namą patys ir dabar didžiuojasi savo darbu!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].