Greita ir nebrangi renovacija padės nedidelį balkoną paversti jaukia darbo vieta

Balkonas yra puiki vieta, kurioje galite pasidaryti mini darbo kambarį. Nedidelė renovacija padės balkoną paversti patogia, šviesia darbo vieta.

REKLAMA

Jei norite nudažyti sienas, pažymėkite sieną taip, kad linija eitų šiek tiek virš palangės linijos. Ant šios linijos užklijuokite juostą.

REKLAMA

Užtepkite du dažų sluoksnius. Dažykite sunkiai pasiekiamas vietas su teptuku, likusį plotą dažykite voleliu. Kai dažai išdžius, nuimkite juostą.

balkoną

REKLAMA

Norėdami nusibraižyti būsimus spindulius ant sienos, pažymėkite sienos centrą palei dažymo liniją ir aukščiau. Po to padalinkite kiekvieną dalį į dvi lygias dalis ir nubrėžkite liniją iki taško, esančio centre. Toliau skirstykite erdvę tol, kol gausite norimo storio linijas.

REKLAMA

Dažykite spindulius po vieną vidutinio storio teptuku.

balkoną

REKLAMA

Kai dažai nudžius, balkone pastatykite reikiamus baldus: stalą, lentynas. Jei norite, kad jūsų darbo vieta atrodytų puikiai, naudokite įvairiausias dekoro priemones. Susidėkite daiktus į dėžutes

Spinduliai ant sienos atrodys labai neįprasti, jie vizualiai padidins balkono plotą.

REKLAMA

Vaizdo įrašas:

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].