Laimė, žinoma, kiekvienam žmogui skirtinga. Bet, nepaisant to, visi supranta, ar žmogus laimingas, ar ne. Tokius žmones nesunku atpažinti – jie tarsi spinduliuoja geros savijautos, džiaugsmo jausmą, norisi tiesiog būti su jais, „susišildyti“ jų spinduliuose. Kaip atpažinti tikrai laimingą žmogų?

1. Jis yra dosnus ir geras. Laimingas žmogus retai atkreipia dėmesį į materialinių turtų skaičiavimą – jo turtas tikrai didesnis už šį, o jis pritraukia turtus į save, todėl tiesiog negalvoja – kiek išleido, tiek pinigų ateis. O gal net daugiau. Todėl jis mielai dalijasi savo ištekliais ir padeda kitiems – juk jų turi pakankamai.

2. Jis neturi skolų, paskolų ne tik materialioje, bet ir subtiliojoje plotmėje – toks žmogus taip pat laikosi savo pažadų ir žodžių. Vargu ar kas nors pasakos apie savo nesąžiningus veiksmus ar neįvykdytus įsipareigojimus, o jei tokia informacija atsiras, ji greičiausiai bus paneigta. Faktas, kad laimės būsenos neįmanoma pasiekti, jei yra tam tikri energijos nutekėjimai – skirtingo lygio skolos. Jie trukdys ir blaškys dėmesį, nesuteiks galimybės atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

3. Artimą laimingo žmogaus ratą sudaro seni, patikimi draugai ir partneriai. Toks žmogus gali ką nors pažinoti net iš darželio laikų. Pasitvirtinę santykiai, stipri draugystė leidžia užmegzti tikrai gilias partnerystes, kurios buvo išbandytos ir laiko, ir sunkumų. Tas pats pasakytina ir apie santuoką – tokiems ji trunka ilgai, nėra jokių posūkių „į kairę“. Viskas dėl tų pačių priežasčių – jiems rūpi patirčių kokybė, jų gilumas, o trumpalaikiams „žygiams“ tiesiog nebelieka laiko ir noro.

4. Tokie žmonės turi dar vieną svarbią savybę – gebėjimą nutraukti santykius, paleisti ir atleisti žmonėms. Jie greit neįsižeidžia, nes supranta bendro kelio indėlį ir vertę. Iš jų vargu ar išgirsite pasakojimų, kad jie buvo „pamesti“ arba apie išdavystę – vargu ar jie dėl to ilgai jaudinsis ir net apie tai, kas su jais pasielgė negražiai, kalbės gerai arba neutraliai. Jie žino, kad neigiamų emocijų kaina per didelė, geriau jas išgyventi ir paleisti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].