Partneriai, energetinių saitų pagalba dalindamiesi vienu gyvybinės energijos šaltiniu, dažnai sukuria santykius, kuriuose vienas iš partnerių laikui bėgant stiprėja, o kitas silpnėja.

Glaudūs energetiniai ryšiai tarp dviejų artimų žmonių dažnai vadinami „energetiniais saitais“ dėl to, kad jie tarsi pririša partnerius vieną prie kito. Tačiau, kaip ir bet kuriuose kituose santykiuose, energetinis ryšys turi būti sveikas ir subalansuotas, kitaip tokie santykiai tikrai taps toksiški.

Jei mūsų energetiniai santykiai su kitu žmogumi yra išbalansuoti, tai labai blogai. Mes atėjome į šį pasaulį visai ne tam, kad siurbtume kitų žmonių jėgas ir energiją, ir ne tam, kad leistume kitiems tai daryti su mumis.

Kaip atpažinti nesveikus santykius?

Nesveikuose santykiuose žmonės taip „prilimpa“ vienas prie kito, kad tarp jų pradeda formuotis energetiniai saitai. Energijos mainai tokiuose santykiuose retai būna subalansuoti. Partneriai, naudojantys energijos saitus, kad pasidalintų tuo pačiu gyvybinės jėgos šaltiniu, yra linkę sukurti santykius, kuriuose vienas partneris laikui bėgant stiprėja, o kitas – silpnėja. Silpnesnis partneris pradeda jausti jėgų mažėjimą, nes tiesiogine šio žodžio prasme aukoja savo energiją vardan kito žmogaus. Stipresnis partneris jaučiasi puikiai… Iki tam tikro laiko. Nes jo apetitas ima augti, ir jis vis daugiau bendros energijos pasiima sau… Suprantate, prie ko visa tai gali privesti.

Skausmingi išsiskyrimai

Nesvarbu, kas inicijavo išsiskyrimą, vis tiek jaučiate netekties skausmą. O ypač skaudu, jei jaučiate, jog santykiai liko neužbaigti. Deja, daugeliu atvejų, net kai žmonės išsiskiria savo noru, to neužtenka, kad paliktų vienas kitą praeityje… Jie tiesiog nesuvokia, kad po išsiskyrimo energetiniai saitai niekur neišnyko ir vis tiek riša juos vieną prie kito. Šie saitai palaiko atvirus kanalus, kurie abi puses maitina neigiamomis emocijomis ir nerimu  – net jei jie išvažiavo į skirtingus miestus.

Ar vis dar kenčiate dėl sunkių skyrybų? Išbandykite „tilto metodą“ arba „begalybės pratimą“, kad švelniai ir palaipsniui išsivaduotumėte iš jus siejančių ryšių ir liūdesio ar vienišumo jausmo.

Energetinių saitų nupjovimo vizualizacija

„Begalybės pratimas“ yra psichinė vizualizacija, kaip nukirpti energijos saitus tarp dviejų žmonių. Idealu, jei žmogus, su kuriuo norite nutraukti emocinį ryšį, yra pasirengęs dalyvauti šiame užsiėmime.

Tačiau situacijos, kai abi pusės yra pasirengusios nutraukti savo saitus, pasitaiko labai retai. Ir jei norite nutraukti santykius su kitu žmogumi, o jis dar to nenori, tada pasirinkite ką nors iš savo aplinkos, kuris yra pasirengęs būti „pakaitalu“.

demencijos

„Begalybės pratimo“ atlikimas:

Du žmonės stovi nedideliu atstumu (apie pusantro metro) vienas nuo kito. Po to įsivaizduokite, kaip begalybės ženklas (panašus į 8, padėtą ​​ant šono) nuolat ir nenutrūkstamai juda tarp jūsų ore.

Kiekvienas begalybės ženklo perėjimas tarp jūsų simbolizuoja saito, kuris jus emociškai suriša, nutraukimą. Šį pratimą galima atlikti tiek tyliai, tiek kartu su frazėmis, simbolizuojančiomis atleidimą ir santykių pabaigą.

Taip pat galite pabandyti įsivaizduoti begalybės ženklo pėdsaką įvairiomis spalvomis, priklausomai nuo to, kaip jaučiatės šio užsiėmimo metu. Pavyzdžiui, raudona spalva gali simbolizuoti išsivadavimą iš potraukio partneriui arba, tarkime, nuo tokių jausmų kaip pyktis ar panieka, rožinė ar žalia – žaizdų širdyje gydymą, mėlyna – išeinantį liūdesį ir pan.

„Tilto“ vizualizacija:

Mintyse įsivaizduokite ilgą pėsčiųjų tiltą. Įsivaizduokite, kad stovite viename iš jo galų. Dabar įsivaizduokite, kad žmogus, su kuriuo norite nutraukti energetinius saitus, stovi priešingame tilto gale. Kai jausitės pasiruošę „prisijungti“ prie šio žmogaus energetinėje plotmėje, pradėkite lėtai eiti link tilto vidurio.

Tegul tas kitas žmogus taip pat pradeda judėti link jūsų, kad susitiktumėte kelio viduryje. Kai užmezgate su juo akių kontaktą, galite pradėti bendrauti vidinio dialogo pagalba.

Papasakokite, kaip jaučiatės, ir kodėl norite tęsti savo gyvenimą vienas. Ne laikas pykti ir prisiminti nuoskaudas – juk jūs nutraukinėjate energetinius saitus ir nenorite, kad šis įvykis jums taptų negatyvus.

Pasakykite šiam žmogui, kad prašote jo atleidimo už visus blogus dalykus, kurie jam buvo padaryti. Taip pat pasakykite, kad atleidžiate už visus blogus dalykus, kuriuos jis padarė jums, net jei tai susiję su išsiskyrimo priežastimi. Atsisveikinkite ir palinkėkite jums abiem viso ko geriausio tolimesniame gyvenime. Tada apsisukite ir palikite tiltą.

Pastaba: jei kitas asmuo lieka ant tilto, tai visiškai normalu, nes jis gali būti ne taip pasiruošęs atsijungti nuo jūsų, kaip jūs nuo jo. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol jis pripras nebūti jūsų energetinio lauko ribose.

Astrologai įvardijo vyrus, su kuriais neįmanoma gyventi kartu

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].