Neįprasta katė tapo interneto žvaigžde dėl savo neįprastos išvaizdos

Ši neįprasta katė pasirodė vienoje iš JAV prieglaudų. Katė, panaši į kūdikį Jodą (Yoda), iškart užkariavo milijonų interneto vartotojų širdis. Naujosios katės sužavėtas prieglaudos darbuotojas negalėjo atsispirti ir padarė kelias jos nuotraukas, kurios akimirksniu paplito internete, o kitą rytą katė tapo tikra žvaigžde. 

neįprasta katė

Ši katė, kuri atsidūrė prieglaudoje, buvo išsekusi, susižeidusi koją, turėjo problemų su akimis, tačiau tai nesutrukdė jai sulaukti klinikos darbuotojų ir interneto vartotojų meilės. Argi ji nepanaši į Jodą?

Visi nori gerai praleisti dieną, tad šios katės nuotraukos jums tikrai pakels nuotaiką, jei jaučiatės nekaip! Pasidalinkite jomis su savo draugais!

Gera, kai prieglaudoje gyvūnai pasijaučia gerai bei juos priglaudžia puikūs šeimininkai. Tikėkimės, kad kuo daugiau gyvūnų bus laimingi ir turės gerus, nuoširdžius šeimininkus. Tikimės, kad ši neįprasta katė irgi rado naujus namus!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].