Naujieji 2022 m.: kaip juos sutikti ir ką gaminti?

Naujieji 2022-ieji jau visai šalia, todėl daugelis pradeda aktyviai ruoštis šiai šventei. Pagal metų simbolio – Tigro – pageidavimus paruoštos dekoracijos ir patiekalai padės pelnyti jo palankumą.

Kaip sutikti 2022-uosius, Vandens Tigro metus?

Įprasta Naujuosius sutikti didžiuliu mastu, pasikviečiant draugus ir šeimos narius pasidžiaugti švente, tačiau 2022-aisiais bioenergetikos specialistai rekomenduoja atsisakyti triukšmingų vakarėlių. Vandens Tigras yra šeimos gyvūnas, jį bus galima nuraminti, jei šventę švęsite tik su artimaisiais. Šventė šeimos rate pritrauks sėkmės visiems metams, taip pat sustiprins šeimos ryšius.

Naujasis globėjas bus patenkintas, jei šventė bus jauki ir be įmantrybių. Pagrindinė Tigro savybė yra ne perteklius, o gerumas ir tarpusavio supratimas. Jei neįmanoma suburti artimųjų, būtinai turite susisiekti su jais, pasveikinti juos su Naujaisiais metais ir pasirinkti susitikimo laiką, kad galėtumėte apsikeisti dovanomis vėliau.

gegužės

Ką dėvėti ir kaip papuošti namus?

2022 metai bus globojami vandens elemento, todėl galite drąsiai rinktis visų žalios ir mėlynos atspalvių aprangą ir papuošalus. Taip pat tiks natūralios spalvos: smėlio, ruda, juoda. Dekoracijų neturėtų būti daug – Tigras netoleruoja pertekliaus. Išsiskirti ir atkreipti į save dėmesio nėra jo prigimtyje.

Jaukią atmosferą padės sukurti iš natūralių medžiagų pagaminti aksesuarai: lininės ar medvilninės staltiesės, mediniai padėkliukai karštiesiems patiekalams, dekoracijos iš kūgių, šviežios gėlės ir eglės šakų vainikai su ryškiais šermukšnio uogų purslais.

Ką dėti ant Naujųjų metų stalo?

Tigro metais geriausia ruošti paprastus ir sočius patiekalus be puošnumo ir egzotikos. Tai gali būti šaltibarščiai, troškiniai ar kepta mėsa, salotos iš paprastų ingredientų, taip pat įvairūs vaisių gėrimai, arbatos ir kiti karštieji gėrimai.

Naujųjų metų išvakarėse nepersivalgykite – Tigras netoleruoja godumo. Geriausia sudaryti šventinio renginio planą su aktyviais žaidimais, pasivaikščiojimais gryname ore ir linksmais pokštais su įsimintinomis dovanomis, kurios pravers namų ūkyje.

Naujieji metai turėtų būti sutikti su gera nuotaika. Laimėti Tigro palankumą nebus sunku, jei nuoširdžiai mėgausitės bendravimu su artimaisiais. Naujųjų metų išvakarių magija nesibaigs ir tęsis visus 12 mėnesių, jei nuraminsite naująjį globėją rūpesčiu savo artimiesiems ir rimtais ketinimais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].