Darbo vieta turi būti tvarkinga, ant jos neturėtų būti nieko nereikalingo. Tokiu atveju niekas neblaškys, bet koks darbas bus atliktas greičiau, neatims daug jėgų.

REKLAMA

Žmonės beveik visada palaiko tvarką ant stalviršio, stengiasi jį reguliariai valyti. Daugelis žmonių atkreipia dėmesį į stalo stalčius. Kažkas tai daro rečiau, kažkas sugeba dažniau susitvarkyti ir viską susisteminti. Ir yra tokių, kurie to nedaro.

Šiai kategorijai priklauso tie, kurie gimė po tam tikrais Zodiako ženklais. Šių žmonių stalčiuose visada bus netvarka.

REKLAMA

Dvyniai

Šio žvaigždyno žmonės nelabai draugauja su tvarka. Ne, Dvyniai susitvarko ten, kur jiems reikia švaros, kur jiems trukdo išmėtyti daiktai. Tokia vieta – jų darbo stalviršis, galbūt lentyna, ant kurios sukrautos įvairios darbui reikalingos knygos, popieriai.

REKLAMA

Tačiau jie niekada nelenda į stalo stalčius. Dažniausiai jie Dvyniams tarnauja kaip šiukšliadėžė, kur dedama tai, ko kada nors gali prireikti. Paprastai tokius dalykus jie tiesiog pamiršta.

Mergelė

Keista, bet šie tvarkos mėgėjai turi ir savo nuodėmių. Mergelės nesukuria tobulos tvarkos stalo stalčiuose. Tačiau juose neišmėto daiktų, nelaiko šiukšlių ir atliekų.

REKLAMA

Bet patiems šio ženklo atstovams atrodo, kad pas juos stalčiuose netvarka ir jie nieko negali su tuo padaryti. Tiesą sakant, ten reikia tik gražiai sudėti tai, kas yra.

Šaulys

horoskopas

REKLAMA

Ten, kur jie ką nors dirba, šio ženklo žmonės palaiko tvarką. Bet Šaulys nelenda į jokius kampus, neatidarinėja jokių stalčių, kad patikrintų, kas ten yra.

Dėl to jis nežino, kad ten tvyro tikras chaosas. Šauliai apie tai įtaria, todėl nerizikuoja eilinį kartą atidarinėti stalčių ir tuo įsitikinti bei susikurti sau papildomo darbo.

REKLAMA

Į šių žvaigždynų žmonių stalčius geriau nežiūrėti. Ten visada karaliauja tikra netvarka, kurioje neįmanoma nieko rasti.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].