Maisto gaminimas yra veikla, kurią daugelis laiko kasdienybe, kuri daugeliui nesukelia malonumo. Tačiau visi yra priversti to griebtis.

REKLAMA

Žmonės dažnai ieško receptų knygose ar internete, bandydami pakartoti ir paprastus, ir sudėtingus patiekalus. Dauguma nesistengia improvizuoti, o daro viską griežtai taip, kaip parašyta instrukcijose. Taip dirbant galima pagaminti net kulinarinius šedevrus, tačiau tuo pat metu tai nėra populiarus požiūris absoliučiai tarp visų be išimties.

Yra asmenų, kurie mieliau improvizuoja, o ne gamina pagal esamus receptus. Jie gimsta po tam tikrais Zodiako ženklais.

REKLAMA

Avinas

Maisto gaminimas yra pats mėgstamiausias šio žvaigždyno atstovų pomėgis. Avinai mielai leidžia laiką virtuvėje, bando gaminti įvairius patiekalus. Jie naudoja receptų knygas, bet tik įkvėpimui. Iš rekomenduojamo ingredientų kiekio kartais kai kurių jie atsisako.

REKLAMA

Jie nori sukurti kažką unikalaus, kuo jie ir užsiima. Avinai kažkuriuo metu sugalvoja tiek patiekalų, kad gali patys parašyti kulinarijos knygą. Visai gali būti, kad jie net imsis šios idėjos įgyvendinimo.

Mergelė

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai mėgsta taisykles ir visada jų laikosi, bet ne gaminant maistą. Mergelės skuba greičiau baigti gaminti, kad galėtų imtis svarbesnių reikalų.

REKLAMA

Dėl šios priežasties viską daro „iš akies“, keičia receptą, supaprastina. Kadangi jų intuicija stipri, nes ji gerai išvystyta, maistas visada bus skanus. Tik labai sau reiklios Mergelės atsisakys tai pripažinti.

Svarstyklės

REKLAMA

Šio ženklo žmonės yra įtarūs, bet ne maisto gaminimo klausimais. Svarstyklės puikiai žino, kaip įtikti artimiesiems, kas jiems tikrai patiks. Dėl šios priežasties jos suteikia sau laisvę, leidžia sau eksperimentuoti virtuvėje, papildyti patiekalus naujais ingredientais, dalį jų pašalinti.

Kartais jos pačios rašo receptus, gamina pagal juos. Tokiu atveju Svarstyklėms pavyksta pagaminti skaniausius patiekalus.

REKLAMA

Gaminti pagal jausmą – talentas, kuris duotas ne kiekvienam. Jį turi įvardintų žvaigždynų atstovai.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].