Dabar žmonės vis dažniau kreipiasi į astrologus įvairiais klausimas, o ypač prieš vaikų gimimą. Šį kartą pristatome dažniausiai astrologams užduodamus būsimų tėvelių klausimus. Tikime, kad bus įdomu!

Ar žvaigždės gali numatyti gerą laiką vaiko gimdymui?

Jaunos poros dažnai galvoja, kada gi palankus laikas vaikelio gimimui. Profesionalūs astrologai neprisiima numatyti palankaus pastojimo laiko, tad nevertėtų dėl to į juos kreiptis. Astrologai gali apskaičiuoti tinkamą IVF procedūros laiką.

Ar galima apskaičiuoti tinkamą laiką cezario pjūviui?

astrologams

Besilaukiančios moterys taip pat kreipiasi į specialistus, kad apskaičiuotų palankią gimdymo dieną. Taip pat moterys nori, kad gimdymas praeitų greitai ir saugiai, kad po operacijos jos galėtų lengvai pasveikti, o vaikas gimtų gerą dieną.

Astrologai aiškina, kad neįmanoma sėkmingai išspręsti visų problemų vienu metu. Kartais parinkta operacijos data yra viena, tačiau gimimo diagrama rodo kitą laiką. Būsimoji mama turi apsispręsti, remdamasi visomis savo sukauptomis žiniomis.

Kai moteris pasirenka sėkmingą likimą, tada specialistas gali pateikti dar vieną jos sveikatos prognozę. Visų pirma, į kuriuos organus reikia atkreipti dėmesį, ir į kokius gydytojus, kad būtų išvengta galimų komplikacijų.

Ar žvaigždės gali perspėti apie genetinę ligą?

astrologams

Gimdymo diagrama negali tiksliai parodyti, ar jūsų kūdikis turės genetinę patologiją. Bet astrologas gali pastebėti polinkį į genetines ligas, kurios gali būti perduodamos iš kartos į kartą. Duomenys gali keistis, todėl verta juos pasitikrinti keletą kartų.

Ar žvaigždės gali padėti pasirinkti vaikų darželį?

astrologams

Astrologams sunku išsamiai pasakyti, kokie konkretūs sunkumai ir problemos laukia jūsų kūdikio gyvenime. Bet jie gali pamatyti palankių ir nepalankių aplinkybių derinio laiką. Taip pat astrologai gali duoti jums žinių, kurios padės sėkmingai išgyventi sudėtingas gyvenimo situacijas.

Specialistai gali pasakyti jūsų vaikui tinkantį vaikų darželį ir net mokymosi sistemą pagal jo gimimo datą, zodiaką ir kitus diagramos parametrus. Ši prognozė padės mažajam žmogui tapti sėkmingu ir įvairiapusišku suaugusiu žmogumi.

Ką atskleidžia gimimo diagrama?

Gimdymo diagramoje, be zodiako ženklo ypatybių, yra ir daug kitų dalykų. Joje atskleista daug išsamios informacijos apie žmogaus sugebėjimus. Jei norite gauti kuo išsamesnę informaciją, jums reikia pasakyti asmens gimimo datą, laiką ir gimimo vietą.

Profesionali astrologė Ina Liubimova pasidalino informacija apie populiariausius tėvų užduodamus klausimus. Specialistai informaciją apie nepilnametį vaiką teikia tik jo tėvams. Jis, kaip ir kiekvienas savo srities profesionalas, gerbia konfidencialumą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].