Kaip užpildyti savo namus teigiama energija?

Namus reikia saugoti nuo negatyvo. Mes jums tiksliai papasakosime, kaip tai padaryti. Namai laikomi vieta, kur galima atsipalaiduoti, pasisemti jėgų ir įkvėpimo naujiems pasiekimams. Tačiau tam jis turi būti užpildytas gera energija, nes neigiama energija gali labai paveikti jos gyventojų gyvenimus. Kad ir kokia būtų situacija, visada galite padirbėti, kad pripildytumėte savo namus teigiama energija, tai padaryti visiškai nesunku.

namai

Emocijos

Pirmiausia pastebėkite, su kokiomis emocijomis grįžtate namo. Pasitaiko, kad po sunkios dienos žmogus grįžta prastos nuotaikos ir taip nusiteikęs praleidžia visą likusį vakarą. Tokiu atveju reikia nusiprausti po dušu ir nusiplauti visus blogus dalykus, kurie jums nutiko. Tada atsikratykite negatyvo dienoraščio įrašuose. Tada neigiama energija neišsilies į jus supančią erdvę.

Sutvarkykite reikalus

Netvarka pritraukia neigiamą energiją ir gali priversti jus jaustis mažiau motyvuotu ir prislėgtu. Tačiau išlaisvinę savo namus nuo nereikalingų daiktų, atsinešite visą srautą teigiamos ir kūrybinės energijos bei įkvėpimo.

Apšvietimas ir oras

Natūralios šviesos gausa teigiamai veikia namo gyventojų gerovę, o dirbtinės šviesos perteklius sukelia galvos skausmą ir nemigą. Atverkite užuolaidas dieną, kad į vidų patektų kuo daugiau saulės šviesos. Kalbant apie orą, būtina reguliariai vėdinti kambarį.

energija

Spalvos

Ne paslaptis, kad spalvos turi tiesioginę įtaką žmogaus būklei. Taigi, raudonų ir oranžinių atspalvių buvimas leidžia užpildyti kambarį energija. Balta turi tokį patį poveikį. Geltona spalva provokuoja kūrybiškumo ugdymą ir tiesiog gerina nuotaiką. Žalia atgaivina, o mėlyna atpalaiduoja ir slopina agresiją. Į visa tai reikia atsižvelgti kuriant interjerą.

Eteriniai aliejai ir smilkalai

Eterinių aliejų ir smilkalų kvapas išvalo jūsų namus ir padeda kurti teigiamą energiją, tačiau tai tinka ne visiems. Jei mėgstate ryškius aromatus, tuomet pakanka įsigyti kelis aliejus su mėgstamais kvapais, kuriuos galima keisti tarpusavyje. Smilkalai bei jazminai yra puikus pasirinkimas, nes jie padeda apsaugoti ir išvalyti neigiamą energiją.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].