Ilgaamžiškumo paslaptys, kurias atskleidė 118 metų japonė

Didžiulis skaičius pagyvenusių žmonių turėjo sunkų gyvenimą. Menkos pensijos ne visada pakanka oriam gyvenimui. Deja, tokiomis sąlygomis mintys apie sveikatą ir ilgus gyvenimo metus pasitraukia į antrą planą. Tačiau ar ilgaamžiškumas yra tik svajonė, kurios neįmanoma įgyvendinti?

japonė

Šiandien norime pasidalinti moters, kuriai šiemet sukako 118 metų, patirtimi. Esame įsitikinę, kad žmogaus energija yra neribota. Tai įrodo vyriausia japonė žemėje. Tikimės, kad ji įkvėps kiekvieną iš jūsų!

ILGAAMŽIŠKUMO PASLAPTYS

Ilgaamžiškumas jau seniai paplitęs Japonijoje. Šioje šalyje yra daugiau nei 30 tūkstančių vyresnių nei 100 metų žmonių. Kažkas pasakys, kad tai genetikos klausimas. Tačiau iš tikrųjų viskas priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo.

Žymi japonė yra gyvas pavyzdys, kaip mes patys darome įtaką savo gyvenimui. Kai japonei buvo 103 metai, gydytojai jai nustatė rimtą diagnozę, su kuria susidoroti gali ne visi jaunuoliai. Tačiau moteris nugalėjo ligą, nepaisant visų gydytojų ir artimųjų baimių.

japonė

Įdomu tai, kad japonė visą gyvenimą laikėsi elementarių taisyklių, žinomų mums visiems. Bet ne visi yra pasirengę tikėti paprastomis tiesomis. Ir veltui, nes jos tikrai veikia. Apie tai kalbėsime toliau.

Režimas yra svarbiausia

Kiekviena japonės diena prasideda 6 val. Pabudusi ji iškart atsikelia iš lovos ir joje negulinėja. Nors, atrodo, amžius jau leidžia jai tai daryti. Kai tik už lango pasirodo saulė, moteris išeina į lauką įkvėpti gryno oro. Moters mityba yra sveika ir subalansuota: grūdai, soja ir jūros gėrybės, taip pat daržovės ir vaisiai.

Įprastai žmonės gyvena pagal netaisyklingą tvarkaraštį, valgo viską, ko nori ir dėl to blogai miegai. Bet tai yra įprasti pagrindai, apie kuriuos negirdėjo tik tinginiai.

Jei žinote, kad turite problemų dėl šių aspektų, pradėkite tai spręsti kuo greičiau. Praeis nedaug laiko, ir jūs pajusite jėgų ir energijos antplūdį.

Ilgaamžiškumas yra kūno ir proto mankšta

Garsi japonė įsitikinusi, kad žmogus visą gyvenimą turi treniruoti ir kūną, ir smegenis. Protinė veikla turėtų mus lydėti kiekvieną dieną, nesvarbu, kiek mums metų.

japonė

Tai gali būti kryžiažodžių sprendimas ar knygos skaitymas. Kai kurie vyresnio amžiaus žmonės labai mėgsta žaisti šachmatais. Puikus variantas! Mūsų minima japonė mėgsta rašyti poeziją, užsiimti kaligrafija ir matematiniais skaičiavimais. Visa tai lavina atmintį ir palaiko protą aktyvų.

Be to, senėjimas nėra priežastis mesti sportą. Priešingai, fizinis aktyvumas yra nepaprastai svarbus. Tai nereiškia, kad būtina eiti į sporto salę. Galite pradėti šokti, daug vaikščioti ar užsiimti sodininkyste. Tai nuostabus pomėgis tiek kūnui, tiek sielai.

Požiūris į gyvenimą ir kitus žmones

Kai japonės paklausia, kokia yra jos ilgaamžiškumo paslaptis, ji pasakoja apie savo šeimą ir viltį. Ji nepraranda ryšio su artimais giminaičiais net pandemijos metu. Jie myli ir palaiko pagyvenusią močiutę.

Gyvybiškai svarbu rasti laiko pabendrauti su artimaisiais. Vyresniems žmonėms tai ypač skaudi tema, nes suaugę anūkai ne visada nori užmegzti ryšį.

Be to, japonė niekada nenustoja kurti ateities planų. Ilgaamžė moteris nori gyventi dar 5 metus ir atšvęsti 120-ąjį gimtadienį. Jos meilės gyvenimui ir optimizmo galima tik pavydėti. Vyriausia planetos moteris pasiekė 22 rekordus ir toliau įrodo, kad ilgaamžiškumas gali būti realybė mums visiems.

japonė

Jei šiandien norite paįvairinti savo kasdienybę kažkuo įdomiu, siūlome išspręsti porą matematinių uždavinių, ir taip suaktyvinti savo smegenų veiklą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].