Daugumoje stiklo gamybos įmonių stiklas perdirbamas, tačiau ar pagalvojote, kad užuot jį ėmę ir išmetę, galite jį panaudoti ir pagaminti ką nors gražaus? Pavyzdžiui, galite pasigaminti žibintus namams ir sodui. Todėl yra naudinga surinkti visas tuščias stiklines taras ir jas dekoruoti, ir palikti sandėliuke, kol rasite joms tinkamą vietą.

Tam jums reikės:

  • Stiklainių, skirtų uogienei ar kitokios stiklinės taros
  • Dekoratyvinių akmenukų
  • Klijų pistoleto ir klijų
  • LED lempučių arba girliandos

Kaip tai pagaminti:

Prieš pradedant, stiklą reikia kruopščiai nuplauti ir nuvalyti. Etiketes ir riebalų likučius reikia tinkamai pašalinti, kad paviršius būtų švarus ir sausas.

Pradėkite akmenukus klijuoti iš apačios į viršų, eilutę po eilutės. Geriausia tai daryti su karštų klijų pistoletu. Dekoratyvinių akmenukų galite įsigyti daugelyje rankdarbių parduotuvių.

Neklijuokite akmenukų per aukštai, kad dar galėtumėte užsukti dangtelį.

Dabar į stiklainį jums tiesiog reikia įdėti LED lemputę ir užsukti dangtelį.

Šis mažas dekoratyvinis papuošalas, mirgėdamas per dekoratyvinius akmenėlius, imituos rytietišką mozaiką. Žinoma, jūs taip pat galite naudoti ir tikrą mažą žvakutę, tačiau tada stiklainio nereikia užsukti. Taip pat gali būti, kad stiklą reikės valyti dažniau, nes nuo žvakės stiklas aprūks.

Ant stiklinio indo taip pat galite panaudoti ir priklijuoti kitus papuošimus, pavyzdžiui, blizgučius…

… Arba tiesiog būkite kūrybingi ir pažiūrėkite, ką rasite namuose.

Tai lengva pasigaminti, be to, tai galima naudoti tiek viduje, tiek lauke, karštomis vasaros naktimis ar lietingomis dienomis – dangtelis išlaiko LED lemputes sausas ir saugias. Galite pagaminti daug tokių stiklainių ir pastatyti palei taką sode ar per visą koridoriaus ilgį namuose.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].