8 charakterio savybės, kurios veltui laikomos neigiamomis

Charakterio savybės būna teigiamos arba neigiamos. Ar žinojote, kad yra ir tokių savybių, kurios tradiciškai laikomos neigiamomis, tačiau kitiems atrodo labai patrauklios? Šiame straipsnyje pristatysime būtent tokias charakterio savybes!

1. Vaikštanti Vikipedija

Nėra tokio žmogaus, kuris žinotų viską, tačiau yra tokių, kurie žino tikrai daug – jie tarsi vaikštanti vikipedija. Nors tai erzina kai kuriuos žmonės, tačiau, kaip paaiškėjo, daugeliui ši savybė atrodo gana patraukli.

charakterio savybės

2. Kalbos taisytojas

Kalbos taisytojas yra nepaprastai malonus žmogus, pasirengęs visiems paaiškinti gimtosios kalbos taisykles ir normas. Jis nėra pasirengęs taikstytis su kitų žmonių klaidomis ir, apsiginklavęs žodynais bei žinynais, kovoja su kitų neraštingumu.

charakterio savybės

3. Juodo humoro jausmo savininkai

Juodasis humoras, kaip ir druska, yra gerai tik mažais kiekiais. Be to, remiantis tyrimu, jų supratimas reikalauja aukšto intelekto lygio. Turite mokėti sujungti nesuderinamas sąvokas ir greitai perprasti svarbiausias reikšmes.

4. Emocingi vyrai

Emocijų išreiškimas daro mus „gyvus“, leidžia atsiverti ir parodyti savo vidinį „aš“. Deja, bet nuo mažumės kalama, kad vyrai taip elgtis neturėtų. Daugelis moterų mano, kad vyrų emocijų reiškimas yra labai svarbu. Joms patinka, kai partneriai yra sąžiningi ir parodo tikruosius jausmus, tokiu atveju jie visada bus palaikomi ir suprantami.

charakterio savybės

5. Keistas stilius ir elgesys

Keistai veiksmai ir stilius dažniausiai neatmeta, o, atvirkščiai, patraukia kitų dėmesį savo neįprastumu. Dauguma žmonių su unikaliais žmonėmis nori susipažinti artimiau ir suprasti, kaip vyksta jų mąstymas. 

6. Sarkazmas

Dėl per dažnai vartojamo sarkazmo pokalbis geriausiu atveju gali tiesiog nutrūkti, blogiausiu atveju – sukelti konfliktą. Daugelis porų teigia, kad jiems sarkazmas netgi patinka, mat taip partneris parodo, kad gali pastovėti už save ir apginti savo interesus.

7. Užmirštuoliai

Žmonės, kurie nuolat kažką pamiršta, patiria dvigubą stresą. Jie galvoja, kad dėl to jų nemėgsta daugelis žmonių, bet iš tiesų tokiais atvejais kitiems malonu padėti surasti, ką kažkur pasidėjote ar priminti, koks svarbus įvykis jūsų laukia. Be to, nepamirškite, kad trumpa atmintis gali būti vienas iš dėmesio stokos sutrikimo simptomų, todėl turėtumėte tai suprasti ir su tokiais žmonėmis elgtis tolerantiškai.

8. Vienijanti neapykanta

Neapykantą vargu ar tinka į teigiamų charakterio savybių sąrašą. Jei vertintume tai kaip atskirą vienetą, ko gero, mažai kas norėtų su tuo susidurti. Tačiau viskas pasikeičia, kai du žmonės susivienija dėl to, kad abu nemėgsta to pačio dalyko. Ko gero, tokiomis sąlygomis neįmanoma rasti vieningesnių žmonių visame pasaulyje. Tai nėra blogas ryšys, kol neperžengia padorumo ribų.

Kokios neigiamos charakterio savybės jums atrodo patrauklios?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].