7 ženklai, kurie padės suprasti, kad moteris yra savimyla

Per didelis atsipalaidavimas ir neįtikėtinai iškeltas „Ego“ – tai bruožai, būdingi žmonėms, kurie yra linkę į narcisizmą turintiems asmenybės sutrikimų. Tiesą sakant, šis psichinis nukrypimas labiau būdingas vyrams, tad jūsų viršininkas, giminaitis ir net geriausias draugas gali būti tikras „narcizas“ ir savimyla! Paprastai moterys gali lengviau paslėpti neigiamus bruožus, ypač, jei trokšta pasiekti savo užsibrėžtus tikslus. Tad kaip atskirti, ar moteris yra savimyla, kuri nori jums pakenkti?

Psichologai įvardijo 7 pagrindinius simptomus, būdingus beveik visoms moterims narcizėms.

1. Visi pokalbiai sukasi tik apie ją

Žinoma, mes visi kartais mėgstame dalintis istorijomis iš savo gyvenimo, tačiau moteris narcizė bet kokioje kompanijoje kalbės tik apie save ir savo jausmus. Kada paskutinį kartą susidomėjote draugo gyvenimo smulkmenomis? Jei visiškai to nepamenate, greičiausiai esate savimyla moteris.

2. Visą laiką jos darosi asmenukes

Jei visi jūsų draugės „Instagram“ įrašai yra skirti įvairiems jos veido (ar kitų kūno dalių) kampams, tada, greičiausiai, ji kenčia nuo narcisizmo. Net jei tokios moters asmeniniame puslapyje kartas nuo karto pasirodo ir kitokios nuotraukos (šeimos, vaikų, draugų, gražaus kraštovaizdžio ar augintinio), jos tėra fonas.

3. Jos su visais flirtuoja

Net ir su tais, kurie jiems nepatinka! Flirtas tokiai moteriai yra ne užuojautos pasireiškimas, o priemonė tikslams pasiekti. Be to, šios asmenybės įsitikinusios, kad niekas visame pasaulyje negali atsispirti jų žavesiui.

4. Jos nesugeba laikytis susitarimų 

Jei draugė nuolatos atsisako jūsų bendrų planų, gali būti, kad ji yra narcizė. Tokios moterys domisi tik galimybe daryti tai, ką nori jos ir visai nepaiso kitų nuomonės ir norų.

savimyla

5. Jos labai supyksta, jei kas nors atsisako joms padėti

Kitą kartą kai jūsų draugė jūsų ko nors paprašys, pasakykite „ne“ (arba pasakykite, kad turite apie tai pagalvoti) ir stebėkite jos reakciją. Tai lengviausias būdas atpažinti narcizę.

Moterys, turinčios šį psichikos sutrikimą, nekenčia tokių situacijų, nes joms atrodo, kad tokiu būdu pašnekovas įgyja tam tikrą galią. Narcizai paprasčiausiai nesugeba to pakęsti! Taigi, jie stengsis įveikti nesusipratimą čia ir dabar. Priešingu atveju jūs akimirksniu tapsite jų priešu!

6. Jos niekada nepripažįsta savo klaidų

Šios moterys neleidžia net aplinkiniams pagalvoti, kad jų elgesys gali būti tam tikru būdu klaidingas – dėl jų problemų visada kalti kiti žmonės ar susiklosčiusios aplinkybės. Be to, jos niekada nieko neprašo atleidimo!

7. Jos nieko negerbia

Paprastai moterys narcizės mano, kad jos yra pačiame socialinės piramidės viršuje, o visi kiti žmonės tiesiog nepasiekia tokio lygio. Tai ypač pastebima, kai jie pradeda reikšti savo nuomonę apie kitus žmones, kritikuodami jų pasiekimus ir gyvenimo būdą. 

Ar tarp jūsų pažįstamų yra moteris, kuri visus aplinkinius laiko „visiškais idiotais“, bet niekada neabejoja savimi? Tuomet ji tikra savimyla ir narcizė!

Dabar jūs žinote, kaip atpažinti moteris, turinčias šį asmenybės sutrikimą. Prašome pasidalinti šia naudinga informacija su draugais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].