Bruožas, kuris sendina moteris. Ar pastebite jį šioms garsenybėms?

Tikrai nėra nė vienos moters pasaulyje, kuri nesvajotų atrodyti jaunesnė. Damos visais įmanomais būdais stengiasi išlyginti raukšles. Vienos daro veido mankštas, kitos pasikelia odą medicininės chirurgijos pagalba, o dar kitos tepasi įvairiausius kremus. Deja, bet yra vienas bruožas, kuris sendina visas moteris. Kaip jo išvengti?

2014 m. tyrimui, paskelbtam žurnale „ Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology“ , mokslininkai atrinko 120 dalyvių nuo 41 iki 49 metų. 6 dermatologų ekspertų grupė padarė prielaidą apie kiekvieno iš jų odą ir palygino.

Paprastas pratimas padės padailinti veido kontūrus. Išbandykite

Testo rezultatas buvo nuostabus. Paaiškėjo, kad didžioji jauniausių moterų dalis turi nasolabialines raukšles. Vėliau jau atsiranda odos paraudimas, amžiaus dėmės. Tačiau raukšlės aplink akis irgi pateko į sąrašą. 

Beje, tai dar vienas įrodymas, kodėl apkūnios moterys atrodo jaunesnės. Jos turi apvalesnį veidą, todėl raukšlės aplink lūpas yra mažiau matomos. Ne veltui Catherine Deneuve teigė, kad po 40-ies turite pasirinkti tarp veido ir kūno. Kai kurie jos kolegos vis tiek nusprendė pasirinkti harmoniją.

Žvaigždės su giliomis nasolabialinėmis raukšlėmis

1. Demi Moore

sendina

2. Whoopi Goldberg

3. Cameron Diaz

sendina

4. Blake Lively

sendina

Kaip išvengti ankstyvų gilių nasolabialinių raukšlių

Joks kremas ir serumas negali padėti išvengti klastingų nasolabialinių raukšlių. Darykite veido masažą. Jei nebijote, galite išbandyti injekcijas pas profesionalų kosmetologą. Deja, bet visų dalykų, kurie sendina žmonės išvengti neįmanoma, tačiau bent galime pabandyti, tiesa?

Ar darote veido masažą? Ką manote apie injekcijas? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].