Viskas, kas vyksta mūsų pasaulyje, vadovaujasi dvasiniais dėsniais, kuriuos kiekvienas iš mūsų turėtų prisiminti. Ekspertai paaiškino, kokie yra šie dėsniai, ir kodėl jie yra svarbūs.

Svarbu prisiminti, kokioms taisyklėms paklūsta mus supantis pasaulis, tačiau nemažiau geresne pagalba, siekiant  laimės, bus dvasinė praktika.

Yra tam skirta kvėpavimo technika, kuri skirta apsivalyti nuo negatyvių dalykų ir pažadinti vidines jėgas. Kartu su penkiais toliau aprašytais principais tokia praktika padės jums pasiekti nušvitimą ir laimę.

Tai, ką duodate, tą ir gaunate mainais

Kiekvienas žmogus kažkaip daro įtaką aplinkiniam pasauliui. Jei jis jį veikia teigiamai, tada jis gauna tik malonias dovanas iš likimo. Labai svarbu tai prisiminti visada ir visur, nes tik malonūs ir nuoširdūs žmonės sugeba pažinti visą draugystės ir meilės džiaugsmą.

Jūs turite išmokti nešti meilę į šį pasaulį, kad jis grąžintų ją mainais. Suteikite žmonėms šypsenų ir teigiamų emocijų. Nebijokite pasakyti gražių žodžių.

Mes esame tokie, apie ką galvojame

Viskas, kas yra jūsų gyvenime, yra jūsų minčių produktas. Šis dėsnis vadinamas traukos dėsniu. Be jo daugelis žmonių niekada nebūtų įgyvendinę savo svajonių. Reikia veikti, bet reikia ir tikėti. Nėra laimės tam, kuris daro, bet netiki arba tiki, bet nedaro.

Gimusieji 13, 14, 16 ir 19 dienomis turi ypatingą misiją gyvenime

Teisingas sprendimas būna priimtas tada, kai būnate ramūs

Jei gyvenime nieko nevyksta, reikia pasakyti sau „stop“, atgauti kvapą, apsidairyti, nusiraminti. Nereikia skubėti. Stenkitės būti išmintingi ir dvasiškai lankstūs, kaip vanduo. Jis gali įgauti bet kokio daikto formą, į kurią yra įpilamas.

laimė

Būkite tokie patys. Nesipriešinkite tam, kas vyksta. Priimkite tai ir supraskite, ar nėra galimybės to pakeisti. Likite nuolankūs!

Nepamirškite apie dėkingumą

Dėkokite  žmonėms už visus gerus darbus, kuriuos jie jums daro. Net jei tai yra padavėjas kavinėje, verta padėkoti, kad atnešė jums maisto. Dėkokite savo artimiesiems, kad priima jus tokius, kokie jūs esate.

Ačiū Dievui, Visatai, žvaigždėms ir kitoms aukštesnėms jėgoms. Dėkingas žmogus visada gauna daugiau nei tas, kuris rečiau sako žodį ačiū.

Atleiskite, kad jums atleistų

Labai dažnai mes laikome pyktį žmogui, o šis žmogus gyvena laimingai, nė neįtardamas, kad kažkas jo nekenčia. Gyvenkite būtent taip pat, kad jūs neprisileistumėte prie savęs negatyvių emocijų. Pamirškite nuoskaudas ir paleiskite mintis apie kažką blogo.

Žmonės šiame gyvenime jus įžeis ne vieną kartą, todėl nėra prasmės kaupti savyje nuoskaudų. Dar blogiau, kai kas nors keršija ar nori kam nors pakenkti. Visa tai gali paversti žmogų bėdų magnetu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].