Iš tiesų vyrai yra labai dėmesingi. Tik jie atkreipia dėmesį ne į moterų manikiūrą, o į šį tą svarbesnį. Pvz., kiek ir kaip dažnai moteris geria alkoholio ar kaip elgaisi su aptarnaujančiu personalu.

Štai 10 dalykų, apie kurios moterys nė nesusimąsto, bet vyrai pastebi.

Kiek moteris naudoja kosmetikos

Moterys, kurios naudoja daug makiažo, glumina vyrus. Kaip ją pabučiuoti, kaip ją apkabinti, kad neišteptų?

Pagrįsti klausimai, ar ne? Be to, kuo storesnis makiažas, tuo daugiau įtarimų, kad moteris turi ką slėpti.

Kiek moteris valgo

Moterys, turinčios gerą apetitą, tikrai suvalgo šiek tiek daugiau nei tos, kurios nuolat laikosi dietos. Vyrams patinka tos, kurios nebando slėpti savo apetito iš kuklumo.

Todėl jie atkreips dėmesį į tai, kiek moteris valgo, kol tikrai sužinos apie jos apetitą. Grynas smalsumas.

Kiek moteris išgeria

Per pirmą ir antrą pasimatymą vyno taurė yra gerai, bet jei moteris du kartus iš eilės užsisakys ką nors stipresnio, tai jau yra signalas vyrui, kad ji gali turėti problemų savo gyvenime.

Kiek moteris kalba

Plepumas nėra pats geriausias moters bruožas. Paprastai tos, kurios daug kalbu, nieko nepasako, o vyrai tai puikiai jaučia ir supranta.

Todėl jiems labai svarbu, kad moteris kalbėtų saikingai, o ne visą vakarą.

Kokie drabužius moteris dėvi

Sijono ilgis, iškirptės gylis, drabužių spalva, batų kulniuko aukštis. Iš aprangos galima daug sužinoti apie žmogaus charakterį. Moteris, apsivilkusi neapgalvotai, gali pritraukti dėmesį, tačiau vargu, ar su intencija užmegzti rimtus santykius.

Be to, vyras visada pastebi, kai moteris yra ypač patraukli, kad ji sugebėjo sėkmingai pasirinkti aprangą. Ir jis visada pastebi praeivių žvilgsnius.

Moters veido išraiškas

Tai tikrai nėra pagrindinis išvaizdos bruožas, bet patikėkite, pats įdomiausias. Ypač, kai moteris yra miela.

Vyrai pastebės, kaip moteris žavingai pakelia antakius kalbėdama, kaip plačiai šypsosi, kaip raukia nosį ar prikanda lūpą.

Kas moterį prajuokina

Juokas išduoda žmogaus asmenybę. Ir apskritai vyrams moterų juokas yra vadovas. Jie supranta kryptį, kuria turėtų judėti ir ką sakyti, kad moteris šypsotųsi.

Kaip moteris leidžia laisvalaikį

Pomėgiai yra svarbi asmenybės dalis. Jei moteris visai neturi interesų ir visą savo laisvalaikį praleidžia socialiniuose tinkluose arba žiūri televizijos laidas, tikėtina, kad ji nesudomins sėkmingo vyro.

Kaip moteris elgiasi su aptarnaujančiu personalu

Vyras nori žavėtis savo moterimi. Ir susižavėjimas grindžiamas ne tik įspūdinga išvaizda, bet ir manieromis bei auklėjimu.

Draugiškumas ir geranoriškumas personalo atžvilgiu – tai ne tik formalumas, bet ir įrodymas, kad moteris yra vertinga.

Kaip moteris elgiasi su kitais vyrais

Ar moteris išlaiko atstumą, ar skuba flirtuoti. Tam vyrai skiria ypatingą dėmesį, nes dažnai toks elgesys siejamas su galima išdavyste.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].