Dvyniai

Veneros padėtis vėžyje, suteiks dvyniams finansinę sėkmę, kuri padės pagerinti dabartinę padėtį. Dvyniams seksis visą mėnesį. Be to, liepos mėnuo suteiks nuostabias ateities perspektyvas. Geras laikas pradėti naujus projektus ir planuoti.

Jautis

Liepos pradžia jaučiams bus labai pelninga. Šio ženklo atstovai turės galimybę uždirbti papildomų pinigų. Taip pat tikėtina, kad gausite netikėtą dovaną. Jūs negalite išvengti išlaidų pramogoms. Tačiau nesijaudinkite. 

Teigiamos emocijos, gautos dėl pirkimo, suteiks energijos. Todėl bus lengva rasti naujų pajamų šaltinių. Taigi viskas yra jūsų rankose.

Vėžys

Vėžys turėtų laukti pelno tik mėnesio pabaigoje. Veneros įtaka padės finansiniais klausimais. Vėžys gali lengvai pasinerti į šalutinį darbą. Kūrybiškumas bus pelningas. 

Taip pat Vėžys turėtų nusipirkti loterijos bilietą. Pinigai bus iš įvairių šaltinių. Vėžiai gali tikėtis premijos, pinigų pavedimo ar vertingos dovanos. 

Skorpionas

Žvaigždės nerekomenduoja skorpionams imtis naujo verslo. Šiame etape naudą galima gauti tik iš jau pradėto darbo. Taip pat galite parengti ir ateities planus. Geras laikas planuoti finansinius klausimus. 

Pirmąjį liepos pusę astrologai rekomenduoja išvengti didelių finansinių išlaidų. Pelno verta laukti antroje mėnesio pusėje.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].