Astrologai pažymėjo, kad ne visoms moterims duota sėkmingai ištekėti. Tam įtakos turi daug veiksnių, įskaitant planetų išsidėstymo vietą gimimo metu.

Liūtų moterys yra egoistės ir narciziškos. Jos sutelkusios visą dėmesį į save, ir beveik negalvoja apie kitus, jų nedomina net artimiausių žmonių jausmai. Esant tokiai savybių kombinacijai, kalbėti apie sėkmingą santuoką neverta.

Vandenių moterys yra per daug protingos, bet yra nelabai emocingos. Kai joms reikia išsilaisvinti, jos save laiko užgniaužtomis rankomis. Šio ženklo atstovės labai vertina savo laisvę ir asmeninę erdvę, todėl renkasi ne santuoką, o laisvus santykius.

Jaučių moterys beveik niekada nedaro nuolaidų, todėl santykiuose bando savo partnerį pakišti po padu. Šio Zodiako moterys nebetęs romano su vyru, kuris nesilanksto pagal jos užgaidas. O tai reiškia, kad tai labai artimų santykių nežada.

3 Zodiako ženklai, kurių žiemą laukia neįtikėtina meilės istorija

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].