vėžys

„Jautrus“ ir „empatiškas“ – tai yra du dažniausiai vartojami žodžiai, apibūdinantys Vėžio bruožus, ir tam yra svarių priežasčių. Joks kitas Zodiako ženklas negali išgyventi tokių gilių emocijų, kaip Vėžiai. Nenuostabu, kad jie yra drovūs, o kartais net nerimastingi. Tačiau kai jie yra laimingi ir savo stichijoje, su jais būti labai malonu.

Jų atsidavimą, šilumą ir rūpestį vertina visi. Kaip ir krabai, jie dažniausiai būna nedrąsūs, tačiau nepamirškite, kad jie turi žnyples. Nenuostabu, kad Vėžys yra vandens ženklas.

Žinoma, kad vandens ženklai yra šiek tiek labiau priklausomi nuo savo emocijų, nei kiti ženklai. Jie jautriai reaguoja į energetinius aplinkos pokyčius ir dėl tos pačios priežasties dažnai turi ekstrasensinių gebėjimų.

Vėžys yra ketvirtasis Zodiako ženklas ir kardinalusis ženklas, o tai reiškia, kad jis kartu su Avinais, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu priklauso galią inicijuojančių ženklų grupei. Kardinalūs ženklai yra kažko naujo pradžia, naujų idėjų ir lyderystės įvedimas.

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl Vėžio Taro korta yra Vežimas. Simboliška, kad visi kardinalūs ženklai pradeda naują sezoną, pavyzdžiui, vasara yra Vėžio sezonas.

Vėžys lyderiauja emocijų sferoje, kurios neįmanoma ištyrinėti ir pažinti, arba labai rizikinga ją tyrinėti. Štai kodėl Vėžiai yra pionieriai. Jie nebijo prieiti prie kiekvienos emocijos esmės ir padaryti ją aiškią ir matomą.

Nesunku atspėti, kad šį Saulės ženklą valdo ne kas kitas, o Mėnulis – planeta, valdanti emocijas, mintis ir pasąmonę. Norėdami geriau suprasti šį sudėtingą ir intriguojantį ženklą, sužinokime daugiau apie unikalias Vėžio asmenybės savybes.

Teigiamos Vėžio asmenybės savybės

Intuicija

Vėžys yra vienas intuityviausių Zodiako ženklų, apie kurį astrologai dažnai sako, nesvarbu, ar tai  Saulės, ar Mėnulio ženklas. Kuo jie intuityvūs? Kadangi jų valdančioji planeta yra Mėnulis, pasąmonės ir mistikos valdovas, jie sugeba nujausti dalykus, kurie yra už proto ribų.

Todėl, kad jie priklauso vandens stichijai ir yra kardinalusis ženklas, jie yra apdovanoti stipria intuicija. Jų intuicija yra galinga ir dažniausiai tiksli. Vienintelė problema yra ta, kad jie kartais labai nepasitiki savimi ir savo sugebėjimais, todėl ignoruoja savo intuiciją dėl objektyviai racionalaus dalyko.

Kad ir kokie drovūs būtų Vėžiai, dauguma žmonių šalia jų jaučiasi labai atvirai, nes jie yra jautrūs ir supratingi, todėl žmonės gali pasąmoningai tai jausti.

Atjauta

Kaip jau minėjome, Vėžys yra labai jautrus kitų žmonių emocijoms, tai dažniausiai paverčia juos empatiškais ir labai jautriais žmonėmis. Šio bruožo esmė yra ta, kad jie turi išmokti suvokti savo jausmus, o ne susitapatinti su jais, nes jei to nepadarys, netrukus sužinos apie blogąsias empatijos puses.

Padidėjęs jautrumas labai dažnai vargina, ir jei šio ženklo žmogus neranda būdo, kaip atstatyti savo jėgas, jis dažnai jausis išsekęs vien tik pabendravęs su kitais.

Tačiau atjauta yra nuostabi savybė. Empatija yra priminimas apie tai, kad mes iš tikrųjų esame viena sąmonė, išreikšta keliais kanalais. Mes suprantame vienas kitą, nes yra kažkas universalaus, kas jungia kiekvieną žmogų.

Vėžys tai žino intuityviai, todėl jis yra kantrus ir supratingas. Užuojauta kyla tada, kai suvokiame, kad viskas, kas vyksta aplinkui, ir kiekviena gyva būtybė turi savo tikslą, nesvarbu, suprantame mes jį, ar ne. Suprasti kažką protu skiriasi nuo gebėjimo suprasti širdimi, o Vėžys tai žino geriau, nei bet kas kitas, todėl atjauta yra vienas geriausių Vėžio bruožų.

Ištikimybė

Kalbant apie Vėžio asmenybės bruožus, populiarus stereotipas yra tas, kad jie labai prisirišę prie savo šeimos, o kartais ir prie savo šalies. Vėžiai jaučia stiprų prisirišimo jausmą tiek namams, tiek ir tai, vietai iš kurios jie kilę, ir tai nebūtinai turi būti su patriotiškumu susijęs  jausmas.

Iš dalies taip yra dėl šio ženklo motiniškų instinktų, kurie ateina iš juos valdančios planetos – Mėnulio. Jie yra susiję su viskuo, kas simbolizuoja saugumą, tai gali būti namai, vieta, kurioje jie gali saugiai gyventi, jaustis tarsi įsčiose.

Štai kodėl jie mėgsta laiką leisti namuose. Jie nėra vakarėlių žmonės ar dideli nuotykių ieškotojai. Todėl maisto gaminimas, rūpinimasis savo artimaisiais, stalo žaidimai ir filmų žiūrėjimas, susisupus į antklodę, – jiems tai yra idealus laisvalaikis.

Kadangi jie gerbia daiktus ir žmones, kuriuos laiko savo namais ar šeima, jie taip pat yra labai ištikimi. Vėžiai moka saugoti paslaptis ir jus gins nežiūrint į nieką. Kai jų artimiesiems reikia pagalbos, jie neuždavinėja klausimų, o nedelsdami daro tai, ką reikia padaryti, kad suteiktų, ko reikia.

Lengvabūdiškų

Vėžys turi tokią draugo visam gyvenimui energetiką, tarsi su juo neturite nieko bendro, tačiau neiškeisite jo į nieką kitą.

Vaizduotė

Visi žinome, kad vaizduotė siejama su sugebėjimu mąstyti plačiau, nei tikimasi. Negana to, ji dažnai siejama su pasąmone. Mėnulis taip pat yra vaizduotės, kūrybiškumo, kūrybinės saviraiškos planeta, kylanti iš intuicijos ir pan. Jis išreiškia viską, ko negali išreikšti racionali Saulė. Jis vienu metu atstovauja ir motiną, ir mūsų vidinį vaiką.

Vaikystėje esame kūrybingi be ypatingų pastangų, negalvojame apie procesą, tiesiog tai darome. Vėžiai gali naudoti tokią energiją lengviau, nei kiti ženklai. Kad ir kokie kaprizingi jie būtų, širdyje jie yra vaikai.

Vėžiai mėgsta svajingus, neaiškius ir sunkiai apibrėžtus dalykus, ir tai atsispindi jo mėgstamoje estetikoje. Skirtingai nuo Žuvų, kurios taip pat garsėja svajingumu, Vėžio svajingumas nėra kitoniškas ar nežemiškas, veikiau mitologinis ir liaudiškas.

Kitas puikus dalykas, susijęs su Vėžių kūrybine prigimtimi, yra jų prisitaikymas ir atvirumas. Jie galbūt nėra labai komunikabilūs ar iniciatyvūs žmonės, tačiau, turėdami tvirtą vaizduotę ir atvirą protą, jie gali daug ką suprasti. Visus šiuos bruožus Merkurijus gali išreikšti Vėžyje ar kitoje planetoje, kuri yra susijusi su tam tikra išraiška. Šie Vėžio bruožai atsispindės kiekviename jo atliekamame darbe.

myli, Astrologo, Finansinis, lapkričio

Rūpestis

Vėžiai mėgsta rūpintis ir kitais, ir savimi. Tačiau jie gerai jaučiasi tik su tais žmonėmis, su kuriais jie yra labai artimi. Kitu atveju jie tikriausiai nesiūlys savo pagalbos, jei ji jiems atrodys nederama. Kartais jie tampa tarsi aukle tiems, kuriuos myli, kai kyla pavojus jų gerovei.

Visi vandens ženklai turi gydomųjų ir raminamųjų galių, ko ir reikia tikėtis, nes vanduo kaip elementas daugelį labai gydo. Tai nenuostabu, turint omenyje, kad žmones sudaro 60% vandens, o visa mūsų planeta Žemė yra padengta maždaug 70% vandens.

spalio, 2021

Tai taip pat reiškia, kad Vėžių komforto zona yra kažkaip susijusi su vandeniu. Jie mėgsta burbulines vonias su kvapniomis žvakėmis, arba paplūdimį, kada tik gali. Jie tikrai jaučia naudą sveikatai, leisdami laiką prie vandens telkinių.

Kitas būdas parodyti savo rūpestį – pagaminti tikrai skanų maistą. Virtuvėje Vėžiai gerai jaučiasi. Tai jų saugi vieta. Kartu su Jaučiu jie yra posakio „kelias į žmogaus širdį veda per jo skrandį“ įkūnijimas, taip jie ir elgiasi, gamindami maistą.

vėžys

Apsauga

Vėžys, ginantis savo artimuosius, ypač savo šeimos narius, yra siaubingas vaizdas. Kadangi Vėžiai dažniausiai yra drovūs, labai garsiai nereiškia savo nuomonės ir kartais per daug galvoja, bet kai ateina laikas apginti savo artimuosius, prasideda tikras pragaras. Pamatysite, kad jie nenusileis ir lengvai nepaleis. Jie pasirūpins, kad visi gautų tai, ko nusipelnė.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Atminkite, kad krabų apvalkalas yra šarvai, o žnyplės yra ginklai. Jie gali būti drovūs, tačiau yra pasirengę kovoti, jei tik reiks. Kartais jie netgi gali elgtis per daug atsargiai, ypač būdami tėvais, ir tapti valdingais. Tačiau ši savybė kyla iš jų nuoširdaus atsidavimo tiems, kuriuos jie myli labiausiai.

Neigiami Vėžio asmenybės bruožai

vėžys, ligos

Nuotaika

Visi mėgsta erzinti Vėžius dėl to, kad jie yra verksniai. Na, tai ne visada yra toli nuo tiesos. Dėl jų ypatingo jautrumo ir rūpinimosi žmonėmis bei juos supančia aplinka nenuostabu, kad jie pasižymi nuotaikų kaita. Be to, jie gali per daug galvoti ar per daug asmeniškai į viską reaguoti. Jie tiesiog leidžia emocijoms užvaldyti protą, ir tai nenaudinga niekam, ypač jiems patiems.

vyresnė, intravertai, birželio, galingiausi

Be to, kad jie dažnai būna kaprizingi, juos labai įtakoja kitų žmonių jausmai, įvykiai pasaulyje, orai ir kiti dalykai. Jie yra permainingi, kaip Mėnulis, kuris kiekvieną mėnesį auga ar dyla.

Tačiau mes žinome, kad iš tikrųjų Mėnulis visada yra pilnas, tik kai kurios jo dalys yra šešėlyje, o kitos kaitinasi šviesoje. Panašiai yra ir su Vėžiais bei jų nuotaikomis. Kai jie valdo savo jausmus, jie skleidžia šviesą, o kai leidžia jausmams juos nugalėti, jie tampa tamsūs.

vėžys, laimės, Rugpjūčio

Nesaugumas

Jei jūsų Zodiako ženklas yra Vėžys, tikriausiai jau susidūrėte su tuo. Vėžiai dažnai nepasitiki savimi, nes nėra tikri, kiek gali pasikliauti savo nuojauta, kai jie yra taip lengvai emocijų paveikiami. Prie viso to dar pridėkite per daug apmąstymų, ir jūs gausite savimi nepasitikintį žmogų.

liepos, Finansinis, sapnus, horoskopas

Jiems dažnai atrodo, kad nėra pakankamai geri, nes kiti dažnai negiria jų prigimtinių sugebėjimų. Jiems sunku pamatyti savo talentus pasaulyje, kuriame propaguojamos visiškai kitokios vertybės ir reklamuojama viskas, kas taip skiriasi nuo jų pasaulėžiūros.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai tik dar viena iliuzija. Kiekvieno žmogaus talentai yra vertingi, ir mes visi turime savo vietą šiame pasaulyje, kitaip mūsų nebūtų.

Manipuliavimas

Vienas neigiamų Vėžių bruožų yra manipuliavimas. Kadangi tai nėra pats atviriausias ženklas, tačiau giliai viską išgyvenantis ir juos yra lengva įžeisti, tačiau jie negali paprastai išreikšti savo jausmų, todėl naudoja manipuliavimo taktiką. Jie gali būti pasyviai-agresyvūs, arba apkaltinti kitus žmones. Priversti kitus jaustis kaltais yra bene toksiškiausia Vėžio savybė.

vėžys

Jie išvengia konflikto, tapdami auka, ir tai yra nemaloniausia dalis, ypač žmonėms, kurie yra labai tiesmuki ir nori konfliktą išspręsti tiesiogiai. Tačiau akivaizdu, kad šį gynybos mechanizmą lemia natūralus jų jautrumas ir poreikis gintis bet kokiu atveju.

Pasyvumas

Kitas Vėžių bruožas, pasireiškiantis nesubalansuotomis emocijomis, yra pasyvumas. Jie per daug pasikliauja savo komforto zona, todėl tampa praktiškai nejudrūs. Komforto zonos yra gerai, tačiau jose nėra vietos progresui. Baimėje nėra pažangos.

vėžys,žodis

Dėl to, kad mėgsta komfortą ir turi gilų vidinio saugumo poreikio jausmą, jie dažnai tampa tarsi paralyžiuoti ir yra labai pasyvūs. Patekus į šį ciklą, jiems sunku iš jo išeiti, nes tam reikia daug valios pastangų ir visko, kas jiems yra nepatogu. Štai kodėl Vėžys yra vienas iš nepalankiausių Marso planetos ženklų.

Kerštingumas

Šios informacijos nerasite kasdieniniuose horoskopuose, tačiau šis Zodiako ženklas gali būti kerštingas. Tai kyla iš to paties šaltinio, kaip ir Vėžių pasyvi agresija. Jie jaučia labai daug ir yra labai rūpestingi, o tai reiškia, kad, jei piktnaudžiausite jų pasitikėjimu ar nuvilsite, jie to nepamirš. Tiesą sakant, jie pasirūpins, kad ir jūs to nepamirštumėte.

Vėžiai vienaip ar kitaip nori keršyti. Jei jie mano, kad jūs esate kaltas ir nusipelnėte bausmės, jie ras būdą, kaip tai padaryti.

Nelaukite jokios fizinės bausmės, tiesiog saugokitės savo silpnybių, nes jei nežinote, kas tai yra, jie tikrai žino. Jie žino visas jūsų silpnas ir pažeidžiamas vietas. Jų žodžiai gali padaryti jums daugiau žalos, nei bet kokia fizinė bausmė.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].