mama

Kiekviena mama myli savo vaiką labiau nei bet kas kitas pasaulyje.

Nuo pat pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų ji stengiasi padaryti viską, kad jis jaustųsi gerai. Bet tada prasideda laikotarpis, kai reikia imtis savo vaiko auklėjimo, kai reikia žinoti, kada pagirti, o kada papeikti. Kiekviena mama turi savo požiūrį į šį klausimą. Straipsnyje kalbame apie tai, kaip motinos augina vaiką, atsižvelgiant į jų Zodiako ženklą.

5 pačios nuostabiausios mamos pagal zodiako ženklą

Avinės mamos yra galingos ir apsukrios asmenybės. Jos yra puikios lyderės. Tiek namuose, tiek darbe jos demonstruoja griežtumą, iniciatyvumą ir atsparumą stresui. Tokia mama sugeba susidoroti ne tik su vienu, bet ir su keliais vaikais iš karto. Ji sugebės tinkamai organizuoti namų ruošos darbus ir paskirstyti atsakomybes.

Liūtai yra įpratę rodyti lyderystę visur. Tokia motina kontroliuoja savo vaikus. Jos vaikai nesėdi be darbo, mama visada sugalvos jiems naudingos veiklos. Ji mano, kad vaikai turėtų nukreipti savo energiją tinkama linkme, todėl stengiasi juos siųsti į įvairius užsiėmimus ir būrelius, be to, asmeniškai užsiima jų vystymusi.

Gimimo diena atskleis, koks bus jūsų vaiko charakteris

Moterys, gimusios po Mergelės ženklu, dažnai per daug rūpinasi savo vaiku. Jos pernelyg jaudinasi dėl savo vaiko, bandydamos jį aptverti nuo įvairiausių šio pasaulio pavojų. Todėl jos gali slėgti vaiką emociškai. Mergelės daug laiko skiria vaiko fiziniam ir protiniam tobulėjimui.

Kartais Skorpionai mamos yra pernelyg reiklios savo vaikui. Jos stengiasi suteikti savo vaikui viską, kas geriausia. Tokia mama nori, kad jos vaikas išsiskirtų iš kitų, būtų labiausiai išsilavinęs, tvarkingiausias, sportiškiausias, apsiskaitęs. Siekdama šio tikslo, mama Skorpionė gali nepastebėti, kad ji užkrauna pernelyg daug atsakomybių ir reikalavimų ant vaiko pečių.

„Aš geriau žinau, ko tau reikia“ – toks šūkis yra mamos Šaulės. Šaulio ženklo moteris nenori, kad jos vaikas darytų klaidų, todėl stengiasi jį kuo labiau suvaldyti. Ji stengiasi viską nuspręsti už vaiką ir dėl to negirdi jo nuomonės. Mamos Šaulės yra labiausiai linkusios konfliktuoti su savo atžalomis.

Motina Ožiaragis bando nepastebimai kontroliuoti savo vaiką. Ji gali apsimesti, kad suteikia jam visišką veiksmų laisvę, o pati tik stebi rezultatą iš išorės. Pavyzdžiui, ji gal ir netikrins vaiko dienoraščio, bet paskambins mokytojui ir sužinos kaip jam sekasi mokykloje. Motina Ožiaragė žino apie savo vaiką viską ir įvertina, ar jos vaikas pakankamai savarankiškas. Jei ne – ji padarys viską, kad tik vaikas įgytų reikiamus įgūdžius.

Mamai Jaučiui šeima visada yra pirmoje vietoje. Ji stengiasi namus užpildyti šiluma, komfortu, švelnumu, rūpesčiu ir tarpusavio supratimu. Motina Jautis klauso savo vaiko, bando juo pasitikėti ir moko būti savarankišku. Tačiau kartais ji vis dar per daug jaudinasi dėl vaiko, todėl juo rūpinasi šiek tiek labiau nei reikia.

Motina, kurios Zodiako ženklas yra Žuvys, nėra linkusi į pernelyg didelę vaiko kontrolę. Jos požiūris į gyvenimą – filosofinis, todėl ji nedaro tragedijos, kai vaikas kartais gauna blogą pažymį mokykloje, nukrenta nuo dviračio ar nusibrozdina koją žaisdamas. Tačiau ši motina labai stengiasi atpratinti savo vaiką nuo kaprizų ir kvailų užsispyrimų, ji negali pakęsti isterijų.

Svarstyklės savo vaiką moko būti savarankišku jau nuo pat ankstyvos vaikystės. Ši mama puikiai supranta, kad kada nors vaikas turės gyventi atskirai nuo tėvų, pats priimti sprendimus ir neįmanoma sekti savo vaiko visą gyvenimą. Todėl tokia mama įskiepija vaikui pasitikėjimą savimi, atsakomybę, gebėjimą logiškai mąstyti ir pagrindinius gyvenimo įgūdžius.

Vėžio ženklo atstovės dievina vaikus. Toks žmogus darželyje gali susidoroti net su visu pulku vaikų. Mama galbūt net nėra griežta vaikų atžvilgiu, bet jie vis tiek jai paklus. Atrodo, kad ši mama iš anksto nujaučia, ko nori jos vaikas, ką jis suplanavo ir kas jį jaudina. Pirmiausia ji moko vaiką gėrio ir blogio, teisingumo ir sąžiningumo sąvokų.

vaikai

Motina Dvynys bando tapti savo vaiko drauge. Ji nebara jo už kiekvieną nusikaltimą, bet bando suprasti ir ramiai paaiškina, kaip elgtis teisingai. Tokia mama visada ras laiko išklausyti savo vaiką ir patarti praktiškai. Kiekvieną dieną ji įgyja vis daugiau vaiko pasitikėjimo.

Vandenės mamos nuolat stengiasi tobulėti, todėl ir vaiko auginimas joms nėra išimtis. Tokia mama labai nori suprasti, kas dedasi jos mažo žmogučio galvoje nuo pirmųjų jo gyvenimo dienų. Ji netingi daug laiko praleisti skaitydama literatūrą apie vaikų ugdymą ir auklėjimą, Vandenė mano, kad vaiko raidos problemas reikia spręsti kasdien.

vaikai

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].