Po kuriuo Zodiako ženklu buvo gimusios garsios karalienės?

Astrologai išsiaiškino, po kokiais Zodiako ženklais gimė garsios karalienės. Jie atkreipė dėmesį į tai, kad, iš tiesų, daugybė veiksnių daro įtaką likimui ir žmogaus charakteriui.

Taigi, pavyzdžiui, Avinui galima priskirti karaliaus Henriko VI žmoną Margaritą Anžu. Moteris gyveno Anglijoje ir buvo stipri asmenybė.

Jaučiai, pasak astrologų, išsiskiria savo atkaklumu. Būtent šiomis savybėmis pasižymėjo Austrijos imperatorienė Marija Terezė, kuri savo šalyje pradėjo švietimo epochą ir septynerių metų kare priešinosi Frederikui II.

karalienės

Astrologai pažymėjo, kad Dvyniai savo pobūdžiu yra panašūs į Didžiosios Britanijos karalienę Viktoriją. Ji visą gyvenimą buvo ištikima vyrui princui Albertui.

Vėžius galima palyginti su imperatore Žozefina, pirmąja Napoleono žmona. Karalienė buvo ypač emocinga ir pažeidžiama, kaip šio Zodiako ženklo atstovai.

karalienės

Astrologai Liūtus lygina su karaliene Elžbieta, karalienės Elžbietos II mama. Ji lengvai patikėdavo žmonėmis, buvo geraširdė, dažnai ją vadindavo „besišypsančia hercogiene“.

Astrologų teigimu, Mergelės yra panašios į Anglijos karalienę Elžbietą II. Ji, kaip ir kiti šio ženklo atstovai, yra protinga ir įžvalgi, lengvai išsprendžia sunkias problemas.

karalienės

Svarstyklės yra panašios į Aną Klevę, ketvirtąją Anglijos karaliaus Henriko VIII žmoną. Jos išskirtiniai bruožai buvo supratimas ir pragmatizmas, kurie padėjo jai išvengti egzekucijos ir likti valdovo malonėje.

Skorpionai laikomi paslaptingomis asmenybėmis, todėl jie dažnai lyginami su Prancūzijos karaliene Marija Antuanete. Tai moteris, kurios gyvenime buvo visko.

karalienės

Astrologai teigia, kad Šaulys yra panašus į Švedijos karalienę Kristiną. Būdama 28 metų, ji pasitraukė iš sosto ir persikėlė į Romą, kad įsteigtų Literatūros ir filosofijos akademiją.

Ožiaragius galima palyginti su Austrijos imperatoriene Elžbieta Vitelsbach. Ji prisimenama dėl kovos su psichologiniais sutrikimais po sūnaus mirties, savo švelnumo ir drovumo.

karalienės

Astrologai lygina nepriklausomą ir drąsų Vandenį su Anglijos karaliene Ana. Valdovė buvo idealistė, daugeliu atžvilgių pralenkusi savo laiką.

Žuvys, pasak ekspertų, savo charakteriu yra panašios į Anglijos karalienę Mariją I Tiudor, geriau žinoma Kruvinosios Merės vardu. Ji išsiskyrė karštu charakteriu, kuris būdingas visiems šio ženklo atstovams.

karalienės

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].