Kokie augalai suteikia laimę skirtingiems Zodiako ženklams?

Anot astrologų, kiekvienas Zodiako ženklas turi savo laimingą augalą. Ypatingi augalai turėtų būsi sodinami namuose ar naudojami patiekalų pagardinimui, lauko gėlių puokštėms. Jie padeda ir pritraukti sėkmę.

Garstyčios, medetkos ir dobilai tinka Avino ženklo atstovams, tulpės ir jonažolės tinka Jaučiams.

Dvyniams laimę nešantys augalai yra imbieras, chrizantema ir arbūzas, Vėžiams – špinatai, kraujažolė ir čiobreliai, o Liūtams – kukurūzai.

augalai

Mergelėms sėkmę neša alyvos ir obuoliai, Svarstyklėms – moliūgai, gvazdikai ir erškėtuogės.

Skorpionai turėtų auginti artišokus, avižas ir morkas, o Šauliai – kalendras, kriaušes ir levandas.

Bulvės, melionai ir žibuoklės tinka Ožiaragiams, levandos, vyšnios ir astros – Vandeniams, žirniai ir kiaulpienės – Žuvims.

augalai

5 kambariniai augalai, kurie grąžins laimę jūsų šeimai

5 kambariniai augalai, kurie grąžins laimę jūsų šeimai

Kambariniai augalai turi stiprią energiją, kuri nematomai veikia žmonių savijautą, dvasinę ir fizinę sveikatą. Kai kurios rūšys gali pritraukti namams finansinę gerovę, kitos – skatinti kūrybinius sugebėjimus, dar kitos – padėti sunkiose gyvenimo situacijose. Įdomu tai, kad yra ir tokių augalų, kurie gali grąžinti šeimai laimę. Šį kartą juos ir pristatysime.

Vėzdūnė

Tai yra vienas garsiausių augalų, kuris padeda surasti sielos draugą, pastoti, grąžinti šeimai tarpusavio supratimą ir meilę. Jis nepretenzingas priežiūrai: auga net daliniame pavėsyje ir ilgą laiką žydi. Vėzdūnė turi būti laistoma kiekvieną dieną, pavasarį persodinama į naują dirvą.

kambariniai augalai

Našlaitė

Ši gėlė yra nepretenzinga, jai reikia tik reguliaraus laistymo, jos lengvai toleruoja sausą butų orą ir žydi beveik visus metus. Remiantis populiariais įsitikinimais, įspūdingą žydėjimą galima pastebėti tik tuose namuose, kur tarp šeimos narių vyrauja taika, harmonija ir meilė.

Orchidėja

Puikus augalas stipriems ir linksmiems žmonėms, kurie gali priimti svarbius sprendimus ir niekada nepasiduoda iškilus sunkumams. Ši gėlė padės užmegzti ryšius su mylimu žmogumi, pasiekti sėkmės ir sukurti stiprią šeimą. Nerekomenduojama auginti silpniems žmonėms. Orchidėjai geriau rasti vietos gyvenamajame kambaryje ar biure.

kambariniai augalai

Kinrožė

Kinrožė grąžins sutuoktiniams aistrą ir meilę, todėl šią gėlę geriau laikyti miegamajame. Kinrožės pagalba, vyro ir žmonos jausmai ir santykiai taps stiprūs ir švelnūs.

Pelargonija

Šis augalas yra nepakeičiamas talismanas šeimos gyvenimui. Ši gėlė sugeba išvalyti namų aurą. Gėlė su raudonais žiedais suteiks gerovės, o su rausvais – meiles. Geriausia pelargonijas dėti ant šalia vakarinių ir pietinių langų.

kambariniai augalai

Šie kambariniai augalai padės susigrąžinti laimę šeimyniniame gyvenime.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].