Šaulio metais gimę vyrai ir moterys: pagrindiniai charakterio skirtumai

Šaulio ženklo atstovai yra ne iš šio pasaulio. Jie nepaprastai protingi ir charizmatiški. Astrologai pastebi, kad tai galioja tiek šio ženklo vyrams, tiek moterims, tačiau tarp jų yra skirtumų. Jie svarbūs, bet ne visada akivaizdūs.

REKLAMA

spalio

Natūralaus patrauklumo skirtumai

Tiek šio Zodiako ženklo vyrai, tiek moterys yra neįtikėtinai patrauklūs. Daugelis net nesupranta, kodėl Šauliai gauna tiek daug dėmesio ir meilės iš priešingos lyties. Moterys demonstruoja daugiau jausmingumo, turtingą vidinį pasaulį. Atrodo, kad jos uždaro duris, vedančias į didžiulį jų emocijų pasaulį, tačiau tai daro labai atsargiai, kad sukeltų didelį kitų susidomėjimą.

REKLAMA

Vyrai šiuo atžvilgiu nėra tokie paslaptingi. Jie mėgsta linksmybes, vakarėlius, juoką, muziką. Jie gana agresyviai flirtuoja ir neatstumia gražių damų. Gana retai šio ženklo atstovai šiuo atžvilgiu pasikeičia, tačiau kartais pasitaiko šios taisyklės išimčių. Šaulio ženklo vyrų ir moterų panašumas yra tas, kad jie yra nepažaboti, dinamiški.

Požiūris į santuoką

Yra gana keistas skirtumas tarp šio Ugnies ženklo vyrų ir moterų. Dailioji lytis yra neutrali santuokos atžvilgiu. Jos neturi didelio noro susirasti princą ir turėti su juo vaiką, o vyrai, anot statistikos, šeimos gyvenimą dažniau laiko geru pasirinkimu ir prioritetu.

REKLAMA

Moterims mylimasis turi būti kažkas daugiau nei tik gražus ir protingas vyras. Jis turėtų būti tikras jų mokytojas gyvenime. Dėl šios priežasties dailiosios lyties Šaulės dažnai renkasi už save vyresnius vyrus. Stipriosios lyties Šauliai, atvirkščiai, myli jaunesnes merginas. Jie nenori dominuoti su jomis, bet gali joms vadovauti. Be to, šio ženklo vyrai tiesiog turi jaustis kažkam svarbūs.

2021, jausmai, dietą, Šaulio

REKLAMA

Nepriklausomybė

Tiek šio ženklo moterys, tiek vyrai gyvenime yra labai savarankiški, tačiau būtent Šaulio ženklo vyrai labai anksti palieka tėvų namus. Jie tampa sėkmingi daug anksčiau nei moterys arba bent jau finansiškai nepriklausomi. Galbūt dėl ​​visko kaltas sustiprėjęs noras būti geriausiu visame kame.

Noras bendrauti

Daugelis astrologų ir psichologijos srities žinovų Šaulius vadina tipiniais ekstravertais, tačiau mažai kas atkreipia dėmesį į tai, kad šio ženklo vyrai šiuo aspektu yra daug išrankesni ir atsargesni nei moterys. Vyrai rodo visus ekstraversijos požymius, tačiau jie nelabai bendraus su aplinkiniais. Jiems svarbu pasitikėti žmogumi, o ne beatodairiškai leisti laiką su bet kuo.

REKLAMA

Moterys šiuo atžvilgiu kartais stulbinamai skiriasi nuo vyrų. Jos daug bendrauja ir nebijo užmegzti naujų pažinčių. Joms dažnai tiesiog nerūpi, kaip ir kodėl jos yra tarp žmonių. Jos tiesiog mėgsta tai daryti dėl savo ypatingos energijos. Šauliai ir ima, ir lengvai atiduoda gautą energiją.

Kažko naujo ieškojimas

Šio ženklo vyrai yra pasirengę eksperimentuoti, tačiau tai daro itin nenoriai. Jie yra savo įpročių įkaitai. Jie nori tobulėti, tačiau turi ribotą pomėgių ir veiklos spektrą, o moterys dažnai užsiima tiesiog viskuo.

REKLAMA

liepos

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.