Rugpjūtį šių zodiako ženklų atstovai sutiks savo meilę

Rugpjūtį danguje vyks patys įdomiausi ir nuostabiausi įvykiai, kurie turės įtakos mūsų gyvenimui. Venera, meilės ir santykių globėja, mėnesio pradžioje pakeis savo padėtį. Ji pereis iš Dvynių į Vėžio ženklą. Su šiuo perėjimu pasikeis ir mūsų asmeninis gyvenimas. Jis taps sklandesnis, bus mažiau vietos paviršutiniškiems kontaktams ir daug daugiau vietos giliam bendravimui.

Vandens elemento atstovai (Vėžys, Skorpionas, Žuvys)

4 stichijos

Tai jūsų mėnuo! Jūsų meilė sentimentalumui ir romantikai sužydės visomis spalvomis. Skirkite pasimatymus ir dovanokite mielas dovanas tiems, kurie jums patinka ar kuriuos esate aistringai įsimylėjęs. Žuvys ir Vėžys turi didelę tikimybę šį mėnesį susitikti su nauja meile, o Skorpionui pasitaikys proga iš naujo užmegzti seniai nutrūkusius santykius.

Žemės elemento atstovai (Jautis, Mergelė, Ožiaragis)

4 stichijos

Ožiaragis greičiausiai bus pats laimingiausias iš žemės elementui priklausančių ženklų. Būtent jis šį mėnesį turės visas galimybes ne tik susirasti savo sielos draugą, bet ir užmegzti su juo labai švelnius ir tvirtus santykius, kurie baigsis santuoka. Mergelė ir Jautis taip pat patenkins savo emocinius poreikius: jiems atsiras daug galimybių sustiprinti esamus santykius.

Ugnies elemento atstovai (Avinas, Liūtas, Šaulys)

Šie zodiako ženklai rugpjūtį praleis ieškodami kompromiso tarp impulsyvumo ir noro santykiuose su savo sielos draugu rasti ką nors gilaus ir švelnaus. Liūtas ir Šaulys turi didelius šansus pereiti į naują bendravimo lygį su tais, kurie jiems patinka, o Avinas galės atsikratyti jį kankinančių, primestų santykių.

Oro elemento atstovai (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis)

Oro elemento atstovai staiga panorės privatumo, jie rinksis patogią vienatvę, o ne santykius su kitu žmogumi. Arba pasimatymus su pačiais geriausiais. Vis dėlto Vandenis rugpjūtį suras savo meilę, net jei jam atrodys, kad tai tik atsitiktinumas. Svarstyklės pajaus harmoniją stabiliuose santykiuose, o Dvyniai virs intravertais ir visą rugpjūtį džiaugsis ilgais nuoširdžiais pokalbiais su vienu vieninteliu žmogumi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].