Pats nuostabiausias Zodiako ženklas

Gimimo data lemia žmogaus priklausymą tam tikram Zodiako ženklui. Astrologų teigimu, būtent Zodiako ženklas turi įtakos charakterio savybėms ir yra atsakingas už daugumą asmeninių savybių. Teisingumo troškimas vienokiu ar kitokiu laipsniu būdingas visiems žmonėms, tačiau astrologiniais skaičiavimais ši savybė ryškiausia Svarstyklėms.

REKLAMA

dovanų, birželio, nesiseka

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23 d.). Šis ženklas kalba pats už save, tai reiškia pusiausvyros ir teisingumo troškimą. Svarstyklės priklauso oro stichijai ir jas valdo Venera. Šio ženklo talismanas yra knyga. Spalva – visos pastelinės spalvos.

REKLAMA

Šio ženklo atstovai subtiliai jaučia pusiausvyrą visose gyvenimo srityse. Svarstyklių ženklo atstovai yra puikūs darbuotojai, tačiau jie niekada nepamiršta pailsėti. Jie žino, kaip pasiekti savo tikslus, bet juda link jų lėtai, pasverdami kiekvieną žingsnį. Kalbant apie žmonių santykius, jiems svarbu harmonija ir teisingumas. Svarstyklės nepriima santykių be abipusiškumo. Draugystėje šiems žmonėms taip pat svarbu pusiausvyra: jei jiems buvo suteikta paslauga, jie tikrai padėkos ar padarys ką nors naudingo mainais. Tai draugiški ir malonūs žmonės, kurie net ir sunkioje gyvenimo situacijoje moka rasti kompromisą.

Svarstyklių atstovai domisi viskuo, kas vyksta aplinkui, ir sugeba subalansuotai patarti, jei jų prašoma pagalbos. Jei jūsų viršininkas yra Svarstyklės, jums pasisekė. Jis gebės įvertinti Jūsų indėlį į darbą ir visada sąžiningai paskirstys pareigas. Teisingumo troškimas Svarstyklėms pasireiškia bet kurioje veiklos srityje. Šie žmonės gerbia įstatymus ir patys griežtai laikosi taisyklių ir to reikalauja iš kitų. Tuo pačiu metu Svarstyklių atstovai nemėgsta konfliktų ir visais įmanomais būdais stengiasi subalansuoti bet kokią situaciją, kad viskas būtų išspręsta teisingai. Jie geba vertinti tai, kas vyksta iš skirtingų kampų, ir suderinti skirtingus požiūrius. Bet kurioje komandoje Svarstyklės yra gerai žinomos taikdarės. Prieš priimdami bet kokį sprendimą, šie žmonės viską atidžiai apsvarstys.

REKLAMA

Net ir augindami vaikus, Svarstyklių atstovai laikosi teisingo požiūrio: jie neturi favoritų, nesvarbu, ar tai yra jų pačių vaikai ar jie dirba su jais profesinėje srityje. Svarstyklių atstovai yra puikūs mokytojai: jie visada korektiškos bendrauja, juos sunku supykdyti. Jei jūsų aplinkoje yra šio ženklo atstovų, visada galite pasikliauti jų sąžiningu elgesiu su jumis.

problemos, Išsiskyrimas, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.