Viena moteris laikosi tam tikrų pagrindinių taisyklių, liečiančių jos vaiką, kurių, jos manymu, jos anyta visiškai nepaisė.

REKLAMA

Moteris paaiškino, kad jie su vyru stengiasi apriboti 4 metų sūnaus Felikso laiką prie elektroninių prietaisų ir saldžius maisto produktus. Merle sako, kad viskas vyko pagal planą, kol jai teko grįžti į darbą.

“Viskas klostėsi gerai, kol praėjusiais metais išėjau į darbą ir vyro mama pradėjo reguliariai prižiūrėti vaiką, o tai reiškė, kad po pietų jis galėjo valgyti desertą ir leisti laiką prie kompiuterio ekrano. Kelis kartus su ja apie tai kalbėjomės, bet ji visada išsisukdavo. Galiausiai supratome, kad ji nesikeičia, ir nusprendėme, kad mainais už nemokamą vaikų priežiūrą galime su tuo susitaikyti. Savaitgaliais daugiausia dėmesio skyrėme ribų nustatymui, ir sekėsi visai neblogai!” – rašo Merle.

Tačiau problemų kilo, kai jos sūnus per nakvynę pas anytą žiūrėjo filmą ir gavo ledų bei blynų po to, kai ji specialiai pasakė apie savo taisykles. Merlei išliejus nusivylimą, jos anyta atkirto.

REKLAMA

„Ji sakė, kad nesąžininga, jog mano mama gauna galimybę lepinti Feliksą, bet ji to nedaro… Pasakiau jai, kad apie televizorių ir saldumynus galėsime pasikalbėti, kai ji galės ilgiau prižiūrėti anūką! Jai tai buvo skaudus klausimas, nes ji mielai rūpintųsi Feliksu, bet jau kelerius metus negali išeiti į pensiją, o mano tėvai yra turtingi ir turi daugiau laisvo laiko“, – rašo ji.

Motinos ir jos anytos santykiai pašlijo ir iširo, kai Feliksas buvo pakviestas į dar vieną nakvynę. Tuomet ji suabejojo, ar turėtų „leisti Feliksui eiti tik su sąlyga, kad jis nežiūrės televizoriaus ir nevalgys saldumynų, ar aš turėtų iš principo pasakyti „ne“, nes anyta anksčiau pamynė jų norus“.

REKLAMA

Daugelis komentatorių sakė moteriai, kad visiškai normalu, jog seneliai nori palepinti savo anūkus, ir kad „neteisinga, jog jūs leidžiate tokius dalykus savo motinai, bet ne savo anytai, ypač atsižvelgiant į tai, kad pagrindinis skirtumas tarp jų, atrodo, yra pajamų lygis“.

Kitas naudotojas pridūrė: „Kodėl lėšų trūkumas turėtų trukdyti jūsų anytai gadinti jūsų sūnų? Be to, nėra taip, kad jūsų anyta taip dažnai prižiūrėtų jūsų sūnų – kalbame apie atsitiktinius nakvojimus“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].