Ką pranašauja pamatytas voras? Sužinokite

Vabzdžių išvaizda ne visada maloni, tačiau susitikimas su jais gali būti lemtingas. Sužinokite, ką jums pranašauja pamatytas voras. Galbūt jis padės išvengti problemų?

REKLAMA

Susitikimo su vorais negalima pavadinti retenybe, nes jie dažnai apsigyvena namuose ir biuruose. Ekspertai rekomenduoja pasidomėti, kuo gali virsti šis susitikimas su nariuotakoju, ar reikėtų bijoti tokio ženklo, ar, priešingai, laukti teigiamų pokyčių.

REKLAMA
  • Voras, nukritęs ant darbastalio, atliekant sunkų ir kruopštų darbą, reiškia papildomus sunkumus. Jei voras nukrito tiesiai ant dokumentų, tuomet verta paieškoti juose netikslumų. Jei voras priėjo prie rankos – sutarčių iš karto nepasirašykite – jas reikia atidžiau išanalizuoti.
  • Pamatyti vorą, besileidžiantį tinklu – tai papildoma apkrova ir galimas karjeros augimas. Jei voras pakyla palei tinklą iki lubų, tai reiškia, kad sunkios problemos netrukus bus išspręstos, o už darbą bus sumokėtas geras atlygis.
  • Jei vorą pamatėte ryte – jūs negalite atidėti svarbių klausimų sprendimo. Jei jis pasirodė vakare – svarbu dar kartą patikrinti darbą, kad būtų pašalintos visos klaidos. Jei tai nebus padaryta, galimi netikslumai taps daugelio problemų šaltiniu.
  • Rasti vorą tuščiame puodelyje reiškia greitą pelną, ilgai lauką premiją ar karjeros pažangą.
  • Rasti vorą stalčiuje yra blogas ženklas. Vabzdžio atsiradimas šioje vietoje rodo piktadarių, ieškančių būdo pakenkti, machinacijas.

voras

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.